Menu

Lenovo 81CN0006PB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 81CN0006PB 
 • Przekątna ekranu 17.3 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 1000 GB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • Procesor Intel Core i5 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth, czytnik linii papilarnych, napęd optyczny 
 • Grubość 2.49 cm

Opis

Twój laptop powinien być doskonały! Wiemy, iż praca nie musi polegać na siedzeniu w jednym miejscu przez 8 godzin. Niewątpliwie bywasz w zróżnicowanych miejscach i odbywasz spotkania w biurze, w kawiarni czy online.

Chcesz wykorzystywać twórczo wolne chwile, gdy czekasz na rozpoczęcie meczu dziecka albo w poczekalni u dentysty. Podczas lunchu zdarza Ci się współpracować nad prezentacją. również odprężyć się na sofie, oglądając filmy do późna w nocy.

Dlatego właśnie Lenovo V320 ma wytrzymały zawias ze stopu cynku, który wytrzyma co najmniej 30 000 cykli zamykania i otwierania. Oznacza to,przez ponad 5 lat możesz otwierać i zamykać notebook ponad 16 razy dziennie — to dopiero jest bezusterkowość!

Lepsza praca i rozrywka 17-calowy ekran antyodblaskowy IPS FHD notebooka V320 pokazuje bogatą grafikę o żywych kolorach w każdym otoczeniu. Obejrzyj film. Zaimponuj kreatywnością. Wykonaj wszystkie zadania.

ekran tego notebooka otwiera się w zakresie 180 stopni. Dzięki temu możesz prosto prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu wygodnie używać notebooka w wybrany sposób. Pamiętaj o uśmiechu w trakcie wideokonferencji z potencjalnym nowym klientem albo współpracownikami z całego świata V320 zapewnia genialną jakość audio i video.

Stereofoniczne głośniki z Dolby® Audio™ emitują dźwięk o bogatym brzmieniu (który doskonale także do słuchania muzyki i oglądania filmów). Opcjonalna kamera HD rejestruje istotnie wyraźny obraz, wytwarzając wrażenie, iż wszyscy uczestnicy znajdują się w tym samym pomieszczeniu.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu ergonomiczna klawiatura 17-calowego V320 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Jest pełnowymiarowa i zawiera klawisze numeryczne, dlatego przyspiesza pracę nad arkuszami kalkulacyjnymi i analizą danych.

Co więcej, skuteczną pracę również panel dotykowy, dzięki któremu nie potrzebujesz myszy, a bateria wystarczająca na 5 godzin pracy gwarantuje dużo czasu na nieustanną pracę bez poszukiwania gniazdka.

Nie daj szans złodziejom danych Dzięki opcjonalnemu, zastosowanemu czytnikowi linii papilarnych nie musisz już pamiętać hasła. Wystarczy dotknąć czytnika, aby uzyskać dostęp do zawartości komputera, albo zalogować się automatycznie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello.

Już nie musisz obciążać pamięci hasłami. Wiemy, jak ważne są dane na Twoim komputerze. Dlatego V320 ma oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM), które współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje oraz hasła. Co więcej, ten laptop ma gniazdo linki Kensington umożliwiające fizyczne zabezpieczenie komputera. Asystentka do uciążliwych zadań Windows 10 Pro na laptopie V320 zawiera osobistą asystentkę, Cortanę.

Procesor Intel® Core™ 7. Generacji gwarantuje wysoką wydajność i szybką pracę. W pamięci maso...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.