Menu

Lenovo IdeaPad 81DE01F6PB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 81DE01F6PB 
 • Przekątna ekranu 15.6 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 1000 GB
 • Pamięć RAM 4 GB
 • Procesor Intel Core i3 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth 
 • Grubość 2.29 cm

Opis

Pracuj sprawniej Czasami najlepsza jest prostota. Ideapad 330 ma opcje procesorów i grafiki najwyższej klasy, dlatego jest równocześnie wydajny, jak i prosty w użyciu. Laptop ten jest dostępny w najróżniejszych wyrafinowanych opcjach kolorystycznych, bezpieczny, wytrzymały i gotowy na zadania równocześnie obecne, jak i przyszłe.

Pracuj efektywniej — dziś i jutro Ideapad 330 może Ci służyć jeszcze długo, dlatego proponujemy do wyboru różnorodne opcje, które zaspokoją zmieniające się zapotrzebowania. Najnowocześniejsze procesory Intel Core i3 8.

generacji zapewniają płynną pracę wielozadaniową, realistyczne wrażenia z gier, szybkie uruchamianie systemu, a także rozrywkę klasy kinowej. Dużo miejsca na zdjęcia, filmy i inne pliki Pamięć masową laptopa Ideapad 330 możesz przypasować do swoich potrzeb i nie płacić za niepotrzebne Ci funkcje.

Wybierz dysk twardy SATA o objętości do 2 TB, który pomieści tysiące nagrań video, fotografii i innych plików. Prędko reagujący dysk SSD PCIe o obszerności do 256 GB przyspiesza ładowanie systemu i przesyłanie informacji.

Możnapołączyć dysk SSD PCIe 256 GB z dyskiem twardym SATA 1 TB w hybrydową pamięć masową proponującą największe mocne strony obu typów dysków. Realistyczny, wyraźny obraz i pełne, ciepłe brzmienie Ideapad 330 wyświetla piękny obraz na 15,6-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości do Full HD.

W połączeniu z technologią Dolby Audio™ Ideapad 330 oferuje idealną rozrywkę. Choćby na wyższych stopniach głośności usłyszysz każdy detal bez zakłóceń. Rapid Charge — szybkie ładowanie w każdej chwili Wyczerpuje Ci się bateria, a masz mało czasu? Ideapad 330 posiada baterię o nawet 6-godzinnym czasie działania i funkcję Rapid Charge — po 15 minutach ładowania zyskujesz nawet 2 godziny działania.

teraz możesz jeszcze lepiej wykorzystywać swój czas. Nadąża za Tobą laptop to nie tylko urządzenie elektroniczne, lecz i inwestycja. Dlatego pokryliśmy Ideapad 330 specjalną warstwą broniącą przed uszkodzeniem i dodaliśmy gumowe detale na obudowie spodniej, by zmaksymalizować wentylację i wydłużyć okres eksploatacji elementów komputera.

Windows 10 jest coraz ulepszony Nowa aktualizacja Windows 10 proponuje mnóstwo interesujących funkcji. Ulepszona aplikacja fotografie usprawnia i uprzyjemnia prezentowanie historii na wideo — możesz dodawać do nich ścieżkę dźwiękową, efekty przejścia, a także 3D i korzystać z wielu innych funkcji.

Gotowe video możesz wyjątkowo szybko udostępnić dzięki intuicyjnym ustawieniom, które umożliwiają błyskawiczną łączność z najbliższymi osobami....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.