Menu

Lenovo 81DE02PEPB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 81DE02PEPB 

Opis

Pracuj wydajniej Czasami najkorzystniejsza jest prostota. Ideapad 330 ma opcje procesorów i grafiki najwyższej klasy, dlatego jest zarówno efektywny, jak i przystępny w użyciu. Laptop Ideapad 330 jest bezpieczny, wytrzymały i gotowy na zadania równocześnie obecne, jak i przyszłe.

Pracuj produktywniej — dziś i jutro Ideapad 330 może Ci służyć jeszcze długo, dlatego proponujemy do wyboru różnorodne opcje, które zaspokoją zmieniające się zapotrzebowania. Najnowocześniejsze procesory Intel Core i5 8.

generacji — i zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics 620 zapewniają płynną pracę wielozadaniową, realistyczne wrażenia z gier, szybkie uruchamianie systemu oraz rozrywkę klasy kinowej. Szybki dysk SSD Dysk SSD działa dużo szybciej niżeli dysk HDD.

Komputer uruchomisz w kilka sekund, a programy otwierają się nawet 6 razy szybciej w porównaniu z dyskiem HDD. To szeroka oszczędność czasu! Realistyczny, wyraźny obraz i pełne, ciepłe brzmienie Ideapad 330 wyświetla piękny obraz na 15,6-calowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości.

ekran full HD dzięki dwukrotnie większej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest dodatkowo odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. W połączeniu z technologią Dolby Audio Ideapad 330 oferuje doskonałą rozrywkę.

choćby na wyższych stopniach głośności usłyszysz każdy detal bez zakłóceń. Rapid Charge — prędkie ładowanie w każdej chwili Wyczerpuje Ci się bateria, a masz niewiele czasu? Ideapad 330 ma baterię o nawet 6-godzinnym czasie działania oraz funkcję Rapid Charge — po 15 minutach ładowania zyskujesz choćby 2 godziny działania.

dzisiaj możesz jeszcze lepiej wykorzystywać swój czas. Nadąża za Tobą laptop to nie tylko urządzenie elektroniczne, lecz i inwestycja. Dlatego pokryliśmy Ideapad 330 specjalną powłoką chroniącą przed zniszczeniem i dodaliśmy gumowe szczegóły na obudowie spodniej, aby zmaksymalizować wentylację i wydłużyć okres eksploatacji części komputera.

Windows 10 jest coraz lepszy Nowa aktualizacja Windows 10 proponuje sporo ciekawych funkcji. Lepsza aplikacja zdjęcia usprawnia i uprzyjemnia prezentowanie historii na wideo — możesz dodawać do nich ścieżkę dźwiękową, efekty przejścia i 3D i korzystać z wielu innych funkcji.

Gotowe video możesz wyjątkowo szybko udostępnić dzięki intuicyjnym ustawieniom, które umożliwiają bezzwłoczną łączność z najbliższymi osobami....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.