Menu

Lenovo IdeaPad 81EU00LVPB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 81EU00LVPB 

Opis

niespodziewana moc i elegancja Poznaj Ideapad 530s. Pomimo gustownej, smukłej konstrukcji ten laptop kryje w sobie zaskakującą moc obliczeniową. Wysokiej klasy funkcje rozrywkowe, opcjonalny czytnik linii papilarnych i bateria o długim czasie działania to dopiero wstęp do szerokiego menu opcji, które ułatwią Ci życie.

Ideapad 530s: tego się nie spodziewasz. Szybciej i lepiej Procesory Intel® Core™ najnowszej generacji oferują wzrost efektywności do 40%, nieprzeciętne możliwości obsługi gier, funkcje rozrywkowe jakości kinowej, szybsze uruchamianie systemu, a także bezproblemową wielozadaniowość.

Wyraźny obraz w żywych barwach Panoramiczny wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) wyświetla realistyczny, szczegółowy i wyrazisty obraz o żywych kolorach. Wrażenia wizualne rozszerzają wąskie ramki o grubości 5,75 mm i nawet 250-nitowa jasność ekranu.

Więcej, niż się spodziewasz Ideapad 530s podkreśla się momentalnym działaniem aplikacji, a także opcjami pojemnej pamięci. Można go wyposażyć w choćby 16 GB pamięci DDR4 i dysk SSD o pojemności do 512 GB. Szykowny i przenośny Ideapad 530s ma zaledwie od 16,4 mm grubości i waży jedynie 1,49 kg, dlatego możesz przenosić go bezproblemowo.

Jego wykończenie z polerowanego aluminium i opcjonalny szklany ekran podkreślają gust właściciela w każdej sytuacji. Wszechstronna łączność Dzięki licznym portom, w tym USB Type-C 3.1, USB 3.0, HDMI i czytnikowi kart pamięci 4 w 1 możesz podłączać pozostałe urządzenia bez problemów i dodatkowych akcesoriów.

Ultrabezpieczny i prędki Przy użyciu funkcji Windows Hello możesz zalogować się na komputerze Ideapad 530s i dokonywać bezpiecznych płatności w usłudze PayPal jednym dotknięciem palca. Twoje informacje osobowe są chronione trzema warstwami zabezpieczeń, więc nie musisz się o nie martwić.

Wyraźniejszy dźwięk Głośniki Harman zoptymalizowane przy użyciu technice Dolby Audio™ odtwarzają bogatszy dźwięk i zapewniają lepszą rozrywkę. Ideapad 530s zwiększa wyrazistość dialogów, podkreśla szczegóły różnorodnego rodzaju dźwięków i maksymalizuje głośność komputera, nie wywołując zniekształceń.

Nie trać czasu na ładowanie Wiemy, iż masz dużo pracy, a kto chciałby być przykuty do gniazdka? Ideapad 530s nie tylko ma baterię o choćby 8-godzinnym czasie działania, lecz też proponuje funkcję Rapid Charge: po 15 minutach ładowania zyskujesz nawet 2 godziny działania na baterii.

dzięki temu możesz prędko doładować komputer i powrócić do swych zadań. Bezpieczeństwo i sprawność systemu Windows 10 Home Ideapad 530s z opcjonalnym czytnikiem linii papilarnych pozwala na prędkie logowanie się i dokonywanie bezpiecznych płatności w usłudze PayPal.

Dzięki funkcji Windows Hello wystarczy dotknąć palcem. Twoje informacje osobowe są chronione trzema warstwami zabezpieczeń, więc nie musisz się o nie martwić....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.