Menu

Lenovo IdeaPad 81FB00AFPB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 81FB00AFPB 

Opis

Elegancja i skuteczność Poznaj Ideapad 330s. Ten smukły i lekki laptop ma ekran z wąskimi ramkami, dzięki temu widać na nim więcej, a także najnowocześniejszy procesor i szybką grafikę. Każde zadanie wykonasz bez problemu.

Pracuj skuteczniej Procesor AMD Ryzen 7 2700U gwarantuje prędko szybką reakcję i bezusterkową wydajność. Dzięki temu możesz uruchamiać mnóstwo programów i łatwo pracować w trybie wielozadaniowym. Sprawniejsza grafika Opcjonalna przeznaczona karta graficzna AMD Radeon M540 przyspiesza realizowanie powszednich zadań równocześnie w aplikacjach biurowych, jak i w przeglądarkach czy w edytorach wideo.

Realistyczny, wyraźny obraz Ideapad 330s ma ekran panoramiczny o rozdzielczości do FHD z wąskimi ramkami o grubości zaledwie 5,9 mm, dzięki któremu może z powodzeniem pełnić funkcję przenośnego kina domowego.

Smukły, lekki i elegancki Ideapad 330s ma zaledwie 19,4 mm grubości i waży jedynie 1,8 kg, dlatego możesz go wziąć ze sobą wszędzie. Bezproblemowo włożysz go do torby, aby pracować lub oglądać filmy w dowolnym miejscu.

Ideapad 330s robi wrażenie minimalistyczną obudową z pokrywą z polerowanego aluminium. Rapid Charge — szybkie ładowanie w każdej chwili Wiemy, iż masz niemało pracy, a kto chciałby być przykuty do gniazdka? Ideapad 330s nie tylko ma baterię o choćby 7-godzinnym czasie działania, lecz też oferuje funkcję Rapid Charge: po 15 minutach ładowania zyskujesz nawet 2 godziny działania na baterii*.

dzięki temu możesz prędko doładować komputer i powrócić do swoich zadań. * Po wyłączeniu zasilania. Wymagany zasilacz o mocy 65 W....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.