Menu

Lenovo 81HQ00KYPB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 81HQ00KYPB 

Opis

laptop Lenovo V130
Marzenie administratora IT

laptop dla niedużych firm Lenovo V130 eksponuje się mobilnością dzięki małej wadze (1,55 kg),skuteczny procesor i 14-calowy ekran o opcjonalnej rozdzielczości FHD, dzięki którym pracuje się na nim wygodnie w dowolnym miejscu. Pracę ułatwia dodatkowo technika Rapid Charge opcjonalnej baterii 30 Wh w ciągu zaledwie 30 minut urządzenie można naładować do poziomu 50%. Po jednym naładowaniu baterii ten notebook może działać nawet przez 6 godzin. Model ten ma technologię Trusted Platform Module (TPM), która współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro i szyfruje oraz hasła. Osłona kamery zagwarantuje prywatność i pewność, że kamera jest wyłączona hakerzy nie posiadają szans, żeby Cię ukradkiem szpiegować.

Daj się olśnić
Na opcjonalnym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości Full HD laptop V130 prezentuje wyraźny obraz o żywych kolorach. Ukończ projekt. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Wyświetlacz otwiera się w zakresie 180 stopni. Dzięki temu możesz prosto prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu komfortowo używać notebooka w wybrany sposób. Co więcej, dźwięk odtwarzany poprzez głośniki stereo z Dolby Audio dorównuje klasą obrazowi.

Nie ograniczaj się do biura
Pełnowymiarowa, ergonomiczna klawiatura V130 została opracowana z myślą o komfortowym, bezbłędnym pisaniu. Wydajności sprzyjaspory panel dotykowy, dzięki któremu nie potrzebujesz myszy w trakcie pracy poza biurem, a jego jednoczęściowa kompozycja akcentuje elegancję laptopa. Klawiatura jestodporna na zalania, dlatego możesz skupić się na pracy i nie przejmować drobiazgami, które każdemu mogą się przydarzyć.

Biznesowy i wytrzymały
laptopy linii V przechodzą testy niezawodności i wytrzymałości, żeby działały płynnie poprzez niemało lat. Badamy pomiędzy innymi odporność na wstrząsy i wibracje, wytrzymałość zawiasów, bezawaryjność wentylatora i działanie przy najróżniejszych poziomach temperatury i ciśnienia. Wiemy, iż komputer to Twoje narzędzie pracy, dlatego dbamy o to, aby V130 służył Ci jeszcze długo i bez problemów.

Asystentka do uciążliwych zadań
Windows 10 Pro na laptopie V130 gromadzi osobistą asystentkę, Cortanę. Nie musisz już wyszukiwać plików, fotografii ani terminów spotkań Cortana zrobi to za Ciebie! Cortanę możesz dopasować z kalendarzem, a zamiast zapamiętywać nazwy plików, możesz je wyszukiwać według współpracowników albo dat.

Nie daj szans hakerom
Wiemy, jak ważne są dane na Twoim komputerze. Dlatego V130 ma technikę Trusted Platform Module (TPM), która współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro. Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje i hasła. Notebook ma także osłonę kamery, która chroni Twoją prywatność nikt nie da rady Cię szpiegować.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.