Menu

Lenovo IdeaPad 81LK00DLPB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 81LK00DLPB 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i5 

Opis

L340 Gaming - gotowy do gry. A ty?

Granie w gry sprowadza się do podejmowania adekwatnych decyzji w odpowiednim czasie. Wybierając IdeaPad L340-15IRH Gaming podejmujesz prawidłową decyzję już na starcie. Dzięki najnowszemu procesorowi Intel Core i5, grafice NVIDIA GeForce i zapierającemu dech w piersiach dźwiękowi Dolby Audio doświadczysz prawdziwej mocy i najkorzystniejszych osiągnięć. Już zawsze będziesz gotowy do gry.

laptop gamingowy z prawdziwego zdarzenia

Wszystko czego potrzebujesz, żeby mierzyć się z najkorzystniejszymi. Pełnowymiarowa, podświetlana klawiatura, a także smukły, stylowy design. Nieważne, z której strony spojrzysz, IdeaPad L340 Gaming to gamingowy laptop z prawdziwego zdarzenia.

Obudź w sobie gracza

Dzięki możliwości skonfigurowania laptopa z procesorem Intel Core i5 9. Generacji, IdeaPad L340 Gaming zapewni ci moc potrzebną aby grać z najlepszymi. Aby doznania płynące z gier były jeszcze bardziej porywające wybierz typ z Intel Optane dla krótszego czasu uruchamiania jednocześnie komputera, jak i aplikacji.

niezrównana efektywność graficzna

laptopy gamingowe z kartą GeForce GTX 1050 są stworzone z zastosowaniem rewolucyjnej architektury NVIDIA Turing dla niezwłocznego ładowania twoich ulubionych gier.

Zatrać się w grze

Każdy IdeaPad L340 ma system Dolby Audio. Ta innowacyjna technika dźwięku służy temu, żeby wznieść doznania płynące z grania na maszynie mobilnej na następny poziom oraz pomóc ci zatracić się w twoich ulubionych grach.

To ty decydujesz

IdeaPad L340 posiada dwa tryby pracy: "szybki" zaprojektowany do grania i "Cichy" do pracy. Każdy z nich wygląda i zachowuje się inaczej. Zwyczajnie przełączaj między trybami w zależności od tego co aktualnie robisz.

Bo prywatność ma znaczenie

Prowadź transmisje na żywo z IdeaPad L340 i dbaj o swoją prywatność w nietrudny sposób. Dzięki fizycznej osłonie obiektywu kamery to ty decydujesz czym chcesz się podzielić z innymi, a co zachować dla siebie.

Powiedz "dopasowanoc" zmęczonym oczom

Po wielogodzinnej sesji grania twoje oczy mogą ulec zmęczeniu. Dzięki trybowi Lenovo Vantage’s Eye Care obniżysz ilość niebieskiego światła emitowanego poprzez wyświetlacz komputera i dostosujesz tonację używanych odcieni. Sprawi to, iż twoje oczy nie odczują aż takiego zmęczenia, a ty będziesz w stanie robić więcej.

Po co tracić czas?

Dzięki baterii, która może wytrzymać aż do 9 godzin, IdeaPad L340 pozwala radować się graniem poprzez cały dzień. Co ulepszone, naładowanie baterii do 80% zajmuje jedynie 60 minut, a 100% naładowania osiągniesz już po 120 minutach.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.