Menu

Lenovo IdeaPad 81N800L5PB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 81N800L5PB 

Opis

Ideapad S340 – pewność i komfort

Jeżeli szukasz wydajnego procesora Intel w 15-calowym notebookie, IdeaPad S340 jest genialną propozycją właśnie dla Ciebie. Smukła i lekka konstrukcja usprawnia przenoszenie. Wąskie ramki zezwalają na pełne zastosowanie możliwości wyświetlacza. Przemyślane szczegóły, takie jak osłona zapewniająca pełną kontrolę nad kamerą, dopełniają możliwości tego komputera.

świetny do rozrywki

IdeaPad S340 zagwarantuje realistyczne wrażenia dźwiękowe dzięki kinowemu brzmieniu technice Dolby Audio. Dzięki wąskim ramkom u góry i z boku i rozdzielczości do FHD można też w pełni zastosować atuty ekranu.

Moc i inteligencja

IdeaPad S340 został wyposażony w procesor Intel Core 5. Generacji, dlatego szybko przetwarza informacje niezależnie od rodzaju zadania. Dodano ponadto przemyślane elementy konstrukcyjne na podstawie opinii użytkowników poprzednich modeli — między innymi osłonę kamery, która zagwarantuje kontrolę nad tym, co widzi kamera internetowa oraz opcjonalną podświetlaną klawiaturę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.