Menu

MSI B1 1M-037PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta B1 1M-037PL 

Opis

Modern 14Znajdź swój własny fason i ciesz się każdą niezwykłą chwilą, którą będziesz miał okazję stworzyć w życiu. Notebooki z linii Modern 14 to świetne połączenie elegancji i efektywności.Odkryj grafikę Intel® Iris® XeNajnowsza grafika Intel® Iris® Xe gwarantuje transformacyjne karty graficzne i zintegrowaną technologię graficzną, żeby wzbogacić wrażenia w trakcie gry i powiększyć prędkość dla projektantów oraz twórców.Elegancja w podróżyWykonana z szczególnie lekkiego, szczotkowanego aluminium obudowa, w połączeniu z podświetlaną na biało klawiaturą sprawia, że notebooki z kolekcji Modern 14 znamionują się nie tylko mobilnością,ponadto wyjątkową wytrzymałością!zobacz więcej, a nie mniejDzięki ramce wokół ekranu o grubości zaledwie 5,7 mm uzyskano wysoki stosunek czynnej powierzchni wyświetlacza do powierzchni ekranu umieszczonego klapie 14-calowej obudowy.Do 10 godzin pracy na baterii, twórz bez żadnych ograniczeńLitowo-polimerowy akumulator o obszerności 50Wh zapewnia do 10 godzin pracy na zasilaniu bateryjnym.

dzięki czemu, czy to w pracy, czy w trakcie rozrywki, Modern 14 zawsze może Ci towarzyszyć w domu i w podróży uwydatniając twój fason życia.przejrzyj więcej, a nie mniejDzięki ramce wokół ekranu o grubości zaledwie 5,7 mm uzyskano wysoki stosunek czynnej powierzchni wyświetlacza do powierzchni ekranu umieszczonego klapie 14-calowej obudowy.Dźwięk, który przybliży Cię do otaczającego świataKiedy w urokliwym zakątku miasta cieszysz się muzyką odtwarzaną na notebooku z kolekcji Modern, możesz słyszeć dźwięk w taki sposób, w jaki powinien być on słyszany.

Dzięki obsłudze 24-bitowego dźwięku ze 192-kilohercową częstotliwością próbkowania, system audio odtwarza wszystkie szczegóły dźwięku, tak jak zostały one wykreowane przez twórcę.Pisz swobodnie i wygodnieZoptymalizowany, 1,5-milimetrowy skok klawiszy, a także korzystnie dobrana czułość i reakcja klawiszy na każde ich naciśnięcie w notebookach z kolekcji Modern powoduje, że pisanie jest widocznie bardziej przyjemne, ergonomiczne i sprawne niż kiedykolwiek wcześniej.

Podświetlana klawiatura nadzwyczajnie oświetla klawisze, dzięki temu można prosto pracować w słabo oświetlonych miejscach.Złącza na każdą okazjęNotebooka wyposażono w dwa porty USB-A i jeden port Thunderbolt 4, które powalają na luźne podłączanie szerokiego spektrum urządzeń.

Dzięki czytnikowi kart micro SD i wyjściu HDMI, możesz bez problemu odczytać i wyświetlić wszystkie genialne, żywe obrazy, które udało Ci się uchwycić i zarejestrować.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.