Menu

MSI GE63 8RE-400PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GE63 8RE-400PL 
  • Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

Rozświetl pole bitwy Wygląd, który natchniony został unikatowymi sportowymi samochodami i wyścigami komputerowych modderów i użycie podświetlenia RGB dla wybranych komponentów notebooka sprawiły, że modele notebooków GE63/73 Raider RGB zyskały zupełnie nową tożsamość.

Nowy design górnej powierzchni pokrywy notebooka, który mieści w sobie elementy oświetleniowe zgodne z technologią Mystic Light i współpracujące z trybem Gaming Mode optymalizującym wygląd podświetlenia komputera z uruchomioną grą, zapewni Ci najciekawsze efekty podświetlenia jakie do tej pory widziałeś.

Przygotuj się do rozświetlenia wszelkiego, co tylko ukrywało się w ciemności. Procesory Intel® Core™ ósmej generacji o znakomitej produktywności Doświadcz ogromnego skoku produktywności dzięki procesorom ósmej generacji do notebooków!

zwiększone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, choćby o 40% renderowanie obrazu, dzięki dodatkowym rdzeniom. Im więcej rdzeni, tym lepiej! Podświetlenie, które po prostu musisz posiadać Najnowsze modele notebooków z kolekcji GE Raider RGB wyposażone są w podświetlaną klawiaturę oraz górną powierzchnię pokrywy notebooka, dzięki temu użytkownik ma najkorzystniejszą kontrolę nad systemem oświetleniem.

Oba wyposażone w podświetlenie komponenty notebooka mogą być sterowane łącznie lub oddzielnie kontrolowane, tworząc w ten sposób wirtualne niekończące się kombinacje podświetlenia w 16,8 milionach kolorów. Procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX 1060 wydajność najnowszej generacji układów graficznych NVIDIA GeForce® GTX 1060, które bazują na architekturze Pascal, jest wyższa o ponad 40% w porównaniu z układami z linii GeForce® GTX 900M.

Dzięki nowoczesnemu systemowi chłodzenia Cooler Boost, a także za sprawą związanych z nim szczególnych cech, które zostały zastosowane przez MSI z myślą o graczach, najnowsze procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX 1060 będą w stanie zaprezentować w gamingowych laptopach MSI pełnię swoich sprawnościowych możliwości.

Za sprawą funkcji „One-clic to VR", która natychmiast optymalizuje efektywność komputera albo notebooka w taki sposób, by zapewniał on użytkownikom najkorzystniejsze wrażenia w wirtualnej rzeczywistości, gracz może w całości zanurzyć się w płynnie generowanym świecie VR.

nowe laptopy producenta MSI dla graczy są, co oczywiste, nie tylko w stanie dorównać,nawet przewyższyć pod względem produktywności komputery stacjonarne i zadziwić graczy prekursorskim podejściem MSI do tematu notebooków gamingowych.

technologia Matrix Display Wyobraź sobie, iż możesz powiększyć swoje wizualne przeżycia w grach. Innowacyjna technologia MSI Matrix Display symultanicznie obsługuje maksymalnie do dwóch dodatkowych, zewnętrznych wyświetlaczy.

Jest to możliwe, dzięki jednoczesnemu podłączeniu monitorów do notebooka przez dwa złącza – HDMI 1.4 i Mini DisplayPort 1.2. Ta wielozadaniowość systemu wyświetlania działa także w wypadku rozgrywek...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.