Menu

MSI GE65 9SE-072PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GE65 9SE-072PL 

Opis

notebook MSI GE65 Raider wyekwipowany jest w gamingową klawiaturę marki SteelSeries oferującą oddzielne podświetlenie RGB każdego klawisza. Dostosuj podświetlenie każdego klawisza do własnych upodobań i obserwuj, w czasie rzeczywistym, statusy w grze, wykorzystując do tym celu system podświetlenia klawiatury lub po prostu oglądaj świetlny taniec na swojej klawiaturze do ulubionej melodii!Korzyści: Niesamowitą skuteczność zapewni sześciordzeniowy procesor Intel® Core™ i7-9750H 2.6 GHz (4.5 GHz Turbo) 16 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na wydajne działanie programów i gier przeznaczony układ graficzny NVIDIA® RTX 2060 z 6 GB pamięci GDDR6 zapewni perfekcyjne wrażenia wizualne w grach szybki czas uruchamiania dzięki dyskowi SSD 512 GB Dużo miejsca na programy, filmy, fotografie, gry i pliki muzyczne w formacie mp3, odszukasz na dysku HDD o objętości 1 TB Wyraźny i bez refleksów obraz to zasługa ekranu 15.6" o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem przy pomocy modułu WiFi 802.11 ax Gamingowa klawiatura marki SteelSeries, proponująca oddzielne podświetlenie RGB dla każdego z klawiszy System operacyjny Windows 10 jest nie tylko ale i bezpieczny, do tego posiada menu Start w powiększonej postaci, a także niemało nowych funkcji

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.