Menu

MSI GE75 9SE-472PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GE75 9SE-472PL 

Opis

laptop MSI GE75 Raider wyposażony jest w gamingową klawiaturę producenta SteelSeries oferującą oddzielne podświetlenie RGB każdego klawisza. Dostosuj podświetlenie każdego klawisza do własnych upodobań i obserwuj, w czasie rzeczywistym, statusy w grze, wykorzystując do tym celu system podświetlenia klawiatury albo po prostu oglądaj świetlny taniec na swej klawiaturze do ulubionej melodii!Korzyści: Niesamowitą produktywność zapewni sześciordzeniowy procesor Intel® Core™ i7-9750H 2.6 GHz (4.5 GHz Turbo) 32GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na wydajne działanie programów i gier przeznaczony układ graficzny NVIDIA® RTX 2060 z 6 GB pamięci GDDR6 zapewni wspaniałe wrażenia wizualne w grach szybki czas uruchamiania dzięki dyskowi SSD 512 GB Intel 660p Dużo miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3, wynajdziesz na dysku HDD o pojemności 1 TB Wyraźny i bez refleksów obraz to zasługa ekranu 17.3" o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem przy pomocymodułu WiFi 802.11 ac Gamingowa klawiatura producenta SteelSeries, proponująca oddzielne podświetlenie RGB dla każdego z klawiszy System operacyjny Windows 10 jest nie tylko ale i bezpieczny, do tego ma menu Start w zwiększonej postaci i mnóstwo nowych funkcji nieszablonowy system chłodzenia MSI Cooler Boost 5 z dwoma przeznaczonymi wentylatorami i siedmioma miedzianymi ciepłowodami

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.