Menu

MSI GE75 9SF-471PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GE75 9SF-471PL 

Opis

notebook MSI GE75 Raider zaopatrzony jest w gamingową klawiaturę firmy SteelSeries oferującą oddzielne podświetlenie RGB każdego klawisza. Przypasuj podświetlenie każdego klawisza do własnych upodobań i obserwuj, w czasie rzeczywistym, statusy w grze, wykorzystując do tym celu system podświetlenia klawiatury lub po prostu oglądaj świetlny taniec na swej klawiaturze do ulubionej melodii!Korzyści: Niesamowitą wydajność zapewni sześciordzeniowy procesor Intel® Core™ i7-9750H 2.6 GHz (4.5 GHz Turbo) 32GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na skuteczne działanie programów i gier przeznaczony układ graficzny NVIDIA® RTX 2070 z 8 GB pamięci GDDR6 zapewni perfekcyjne wrażenia wizualne w grach szybki czas uruchamiania dzięki dyskowi SSD 512 GB Intel 660p Dużo miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3, odszukasz na dysku HDD o pojemności 1 TB Wyraźny i bez refleksów obraz to zasługa ekranu 17.3" o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocąmodułu WiFi 802.11 ac Gamingowa klawiatura firmy SteelSeries, proponująca oddzielne podświetlenie RGB dla każdego z klawiszy System operacyjny Windows 10 jest nie tylko lecz i bezpieczny, do tego ma menu Start w powiększonej postaci, a także mnóstwo nowych funkcji wyjątkowy system chłodzenia MSI Cooler Boost 5 z dwoma przeznaczonymi wentylatorami i siedmioma miedzianymi ciepłowodami

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.