Menu

MSI GL63 8RC-023PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GL63 8RC-023PL 

Opis

producent MSI jest nie tylko pionierem w produkcji genialnych maszyny gamingowych, dzięki którym możesz grać dla samej przyjemności grania. Jak przystało na prawdziwą gamingową legendę, MSI stara się podtrzymywać tą długoletnią tradycję po to,zawsze móc zaoferować użytkownikom najnowsze i najmocniej unikatowe gamingowe atrybuty, funkcje i technologie. W ten sposób, jesteśmy w stanie spełnić każde pragnienie graczy. Sześciordzeniowe procesory Intel® Core™ i7 ósmej generacji o perfekcyjnej sprawności Doświadcz ogromnego skoku produktywności dzięki pierwszym w historii sześciordzeniowym procesorom do notebooków! powiększone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, choćby o 40% renderowanie obrazu, dzięki dodatkowym rdzeniom. Im więcej rdzeni, tym lepiej! wytworne I OSTRE WYKOŃCZENIE Swój nowy wygląd, kolekcji notebooków GL, zawdzięcza gładkiemu i szykownemu wykończeniu, pomimo iż zachowano czerwone linie, które odzwierciedlają skuteczność notebooków w grach. 5 RAZY pokaźniejszE GŁOŚNIKI, udoskonalonA SŁYSZALNOŚĆ I WYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Dzięki zmodernizowanym gigantycznym głośnikom, gracze mogą poczuć każdy dźwięk wyciągający się z silnika bolidu w grze. Nieszablonowa konstrukcja modułu audio i niezależna komora dźwiękowa gwarantująca doskonałe wrażenia słuchowe. NAJNOWSZE PROCESORY GRAFICZNE NVIDIA GEFORCE® GTX 1050 ZADZIWIAJĄ GRACZY swymI MOŻLIWOŚCIAMI W GAMINGOWYCH NOTEBOOKACH MSI nowoczesny system chłodzenia Cooler Boost i nieszablonowe, gamingowe technologie, które pozostały zastosowane przez markę MSI z myślą o graczach powodują, iż najnowsze procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX 1050 są w stanie pokazać w gamingowych notebookach MSI pełnię swych skutecznościowych możliwości. Technika Matrix Display Wyobraź sobie, iż możesz rozszerzyć swoje wizualne przeżycia w grach. Innowacyjna technika MSI Matrix Display symultanicznie obsługuje maksymalnie do dwóch dodatkowych, zewnętrznych wyświetlaczy. Jest to możliwe, dzięki jednoczesnemu podłączeniu monitorów do notebooka przez dwa złącza – HDMI 1.4 i Mini DisplayPort 1.2. Ta wielozadaniowość systemu wyświetlania działa ponadto w wypadku rozgrywek polegających na rywalizacji. Podłącz notebooka do wyświetlacza HDTV, technika Matrix Display obsługuje wyjście 4K, którym możesz przesyłać obrazy o rozdzielczości do 3840 x 2160 pikseli. Technologia MSI Matrix Display jest doskonałym środowiskiem dla gier i multimedialnej rozrywki. Wsparcie dla najnowszej architektury pamięci DDR4-2400 Wykorzystaj w pełni możliwości swego notebooka, dzięki zastosowaniu w nim obsługi zaawansowanych pamięci DDR4-2400, zezwalających osiągając prędkość, wynoszącą ponad 32 GB/s przy odczycie i 36 GB/s przy zapisie informacji. Dzięki rozszerzeniu efektywności o 40%, w stosunku do poprzedniej generacji pamięci DDR3-1600, nowa pamięć DDR4-2400 stała się nowy standardem pamięci montowanej w komputerach mobilnych, podnosząc tym s...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.