Menu

MSI GL63 8RC-415PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GL63 8RC-415PL 

Opis

procesory Intel® Core™ ósmej generacji o świetnej produktywności Doświadcz ogromnego skoku sprawności dzięki procesorom ósmej generacji do notebooków! zwiększone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, nawet o 40% renderowanie obrazu, dzięki dodatkowym rdzeniom.

Im więcej rdzeni, tym lepiej! wyszukane I OSTRE WYKOŃCZENIE Swój nowy wygląd, linii notebooków GL, zawdzięcza gładkiemu i gustownemu wykończeniu, pomimo że zachowano czerwone linie, które odzwierciedlają produktywność laptopów w grach.

5 RAZY obszerniejszE GŁOŚNIKI Dzięki zmodernizowanym gigantycznym głośnikom, gracze mogą poczuć każdy dźwięk wydobywający się z silnika bolidu w grze. Wyjątkowa konstrukcja modułu audio i niezależna komora dźwiękowa zapewniająca nieprzeciętne wrażenia słuchowe.

PROCESORY GRAFICZNE NVIDIA GEFORCE® GTX 1050 nowoczesny system chłodzenia Cooler Boost i nieszablonowe, gamingowe technologie, które zostały zastosowane przez firmę MSI z myślą o graczach powodują, iż procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX 1050 są w stanie pokazać w gamingowych notebookach MSI pełnię swoich sprawnościowych możliwości.

Szerokokątny panel z 94% pokryciem przestrzeni barwnej NTSC Panel z 94% pokryciem przestrzeni barwnej NTSC wyświetla pokaźnie obszerniejszą gamę kolorów, a przejścia pomiędzy kolorami są znacznie bardziej płynne i gładsze.

Cechą charakterystyczną zaimplementowanego wyświetlacza jest dodatkowo obfity kąt widzenia, dzięki temu generowany na ekranie obraz jest wyraźnie widoczny pod szczególnie dużym kątem, niezależnie od tego czy patrzymy na niego z lewej, czy też z prawej strony.

Wsparcie dla architektury pamięci DDR4-2400 Wykorzystaj w pełni możliwości swojego notebooka, dzięki zastosowaniu w nim obsługi zaawansowanych pamięci DDR4-2400, pozwalających osiągając prędkość, wynoszącą ponad 32 GB/s przy odczycie i 36 GB/s przy zapisie danych.

Dzięki powiększeniu produktywności o 40%, w stosunku do poprzedniej generacji pamięci DDR3-1600, nowa pamięć DDR4-2400 stała się nowy standardem pamięci montowanej w komputerach przenośnych, podnosząc tym samym poziom wrażeń w grach na jeszcze wyższy pułap.

bezprecedensowY SYSTEM CHŁODZĄCY DLA sympatyków GIER System chłodzenia MSI Cooler Boost 5 znamionuje się wykorzystaniem dwóch modułów chłodzących. Dzięki wykorzystaniu dwóch wentylatorów Whirlwind Blade oraz 7 ciepłowodów oraz korzystnie zaprojektowanej drodze odprowadzającej na zewnątrz, w czterech kierunkach, strumień ciepłego powietrza, jest to jeden z najkorzystniejszych, przełomowych projektów systemów chłodzenia.

w rezultacie system intensywnie i skutecznie odprowadza wydzielane poprzez chłodzone układy ciepło powodując,technologia ta jest jedną z najkorzystniejszych tego typu technologii obecnych na rynku. Układ chłodzenia został zaprojektowany w taki sposób, żeby zapewnić maksymalną produktywność pracy notebooka w jak niższej temperaturze.

technologia AUDIO BOOST System MSI Audio Boost poprawi...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.