Menu

MSI GL63 8RC-417PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GL63 8RC-417PL 

Opis

laptop MSI GL63 8RC został zaopatrzony w 15.6-calowy ekran Full HD, procesor Intel Core i8. Generacji i nowoczesną kartę graficzną GeForce. Odkryj rewolucyjną skuteczność, energooszczędność, a także wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.Korzyści: zachwycającą sprawność zapewni sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-8750H 2.2 GHz (4.1 GHz Turbo) 8 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie programów i gier Układ graficzny NVIDIA® GeForce GTX 1050 z 4 GB pamięci GDDR5 Dużo miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3, odnajdziesz na dysku o objętości 1 TB Wyraźny i pełen barw obraz to zasługa ekranu 15.6" o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 Port USB Type-Cz symetryczną, dwustronną konstrukcją złącza Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą modułu WiFi 802.11 ac System operacyjny Windows 10 jest nie tylko ale i bezpieczny, do tego ma menu Start w powiększonej postaci, a także niemało nowych funkcji

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.