Menu

MSI GL63 8RC-418PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GL63 8RC-418PL 
  • Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

procesory Intel® Core™ ósmej generacji o genialnej wydajności Doświadcz ogromnego skoku wydajności dzięki procesorom ósmej generacji do notebooków! zwiększone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, choćby o 40% renderowanie obrazu, dzięki dodatkowym rdzeniom.

Im więcej rdzeni, tym lepiej! stylowe I OSTRE WYKOŃCZENIE Swój nowy wygląd, kolekcji notebooków GL, zawdzięcza gładkiemu i wysmakowanemu wykończeniu, pomimo że zachowano czerwone linie, które odzwierciedlają efektywność laptopów w grach.

5 RAZY pokaźniejszE GŁOŚNIKI Dzięki zmodernizowanym gigantycznym głośnikom, gracze mogą poczuć każdy dźwięk wydobywający się z silnika bolidu w grze. Unikatowa konstrukcja modułu audio i niezależna komora dźwiękowa zapewniająca wspaniałe wrażenia słuchowe.

PROCESORY GRAFICZNE NVIDIA GEFORCE® GTX 1050 postępowy system chłodzenia Cooler Boost i wyjątkowe, gamingowe technologie, które zostały zastosowane przez producenta MSI z myślą o graczach powodują, iż procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX 1050 są w stanie pokazać w gamingowych notebookach MSI pełnię swych efektywnościowych możliwości.

Szerokokątny panel z 94% pokryciem przestrzeni barwnej NTSC Panel z 94% pokryciem przestrzeni barwnej NTSC wyświetla istotnie obszerniejszą gamę kolorów, a przejścia pomiędzy kolorami są pokaźnie bardziej płynne i gładsze.

Cechą typową zastosowanego wyświetlacza jest jeszcze obszerny kąt widzenia, dzięki temu generowany na ekranie obraz jest wyraźnie widoczny pod nad wyraz pokaźnym kątem, niezależnie od tego czy patrzymy na niego z lewej, czy również z prawej strony.

Wsparcie dla architektury pamięci DDR4-2400 Wykorzystaj w pełni możliwości swego notebooka, dzięki zastosowaniu w nim obsługi zaawansowanych pamięci DDR4-2400, pozwalających osiągając prędkość, wynoszącą ponad 32 GB/s przy odczycie i 36 GB/s przy zapisie danych.

Dzięki zwiększeniu efektywności o 40%, w stosunku do poprzedniej generacji pamięci DDR3-1600, nowa pamięć DDR4-2400 stała się nowy standardem pamięci montowanej w komputerach mobilnych, podnosząc tym samym poziom wrażeń w grach na jeszcze wyższy pułap.

bezprecedensowY SYSTEM CHŁODZĄCY DLA fanów GIER System chłodzenia MSI Cooler Boost 5 cechuje się zastosowaniem dwóch modułów chłodzących. Dzięki wykorzystaniu dwóch wentylatorów Whirlwind Blade i 7 ciepłowodów i poprawnie zaprojektowanej drodze odprowadzającej na zewnątrz, w czterech kierunkach, strumień ciepłego powietrza, jest to jeden z najkorzystniejszych, przełomowych projektów systemów chłodzenia.

w rezultacie system intensywnie i skutecznie odprowadza wydzielane poprzez chłodzone układy ciepło sprawiając,technologia ta jest jedną z najlepszych tego rodzaju technice obecnych na rynku. Układ chłodzenia został zaprojektowany w taki sposób, żeby zapewnić maksymalną produktywność pracy notebooka w jak niższej temperaturze.

technika AUDIO BOOST System MSI Audio Boost poprawi...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.