Menu

MSI GL63 8RD-419PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GL63 8RD-419PL 

Opis

procesory Intel® Core™ Doświadcz ogromnego skoku wydajności dzięki procesorom ósmej generacji do notebooków! rozszerzone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, nawet o 40% renderowanie obrazu, dzięki dodatkowym rdzeniom.

Im więcej rdzeni, tym lepiej! gustowne I OSTRE WYKOŃCZENIE Swój nowy wygląd, kolekcji notebooków GL, zawdzięcza gładkiemu i wytwornemu wykończeniu, pomimo iż zachowano czerwone linie, które odzwierciedlają efektywność laptopów w grach.

5 RAZY większE GŁOŚNIKI Dzięki zmodernizowanym gigantycznym głośnikom, gracze mogą poczuć każdy dźwięk wyciągający się z silnika bolidu w grze. Unikatowa kompozycja modułu audio i niezależna komora dźwiękowa zapewniająca wyśmienite wrażenia słuchowe.

PROCESORY GRAFICZNE NVIDIA GEFORCE® GTX 1050 postępowy system chłodzenia Cooler Boost i nieszablonowe, gamingowe technologie, które zostały zaimplementowane przez producenta MSI z myślą o graczach powodują, że najnowsze procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX 1050 są w stanie pokazać w gamingowych notebookach MSI pełnię swych wydajnościowych możliwości.

Szerokokątny panel z 94% pokryciem przestrzeni barwnej NTSC Panel z 94% pokryciem przestrzeni barwnej NTSC wyświetla pokaźnie większą gamę barw, a przejścia pomiędzy kolorami są wyraźnie bardziej płynne i gładsze.

Cechą specyficzną zaimplementowanego wyświetlacza jest w dodatku szeroki kąt widzenia, dzięki temu generowany na ekranie obraz jest wyraźnie widoczny pod wyjątkowo obfitym kątem, niezależnie od tego czy patrzymy na niego z lewej, czy także z prawej strony.

Wsparcie dla najnowszej architektury pamięci DDR4-2400 Wykorzystaj w pełni możliwości swego notebooka, dzięki zaimplementowaniu w nim obsługi nowoczesnych pamięci DDR4-2400, pozwalających osiągając szybkość, wynoszącą ponad 32 GB/s przy odczycie i 36 GB/s przy zapisie informacji.

Dzięki zwiększeniu sprawności o 40%, w stosunku do poprzedniej generacji pamięci DDR3-1600, nowa pamięć DDR4-2400 stała się nowy standardem pamięci montowanej w komputerach przenośnych, podnosząc tym samym poziom wrażeń w grach na jeszcze wyższy pułap.

bezprecedensowY SYSTEM CHŁODZĄCY DLA miłośników GIER Najnowszy system chłodzenia MSI Cooler Boost 5 cechuje się użyciem dwóch modułów chłodzących. Dzięki wykorzystaniu dwóch wentylatorów Whirlwind Blade i 7 ciepłowodów oraz poprawnie zaprojektowanej drodze odprowadzającej na zewnątrz, w czterech kierunkach, strumień ciepłego powietrza, jest to jeden z najkorzystniejszych, przełomowych projektów systemów chłodzenia.

na skutek czego system intensywnie i skutecznie odprowadza wydzielane przez chłodzone układy ciepło sprawiając,technologia ta jest jedną z najlepszych tego typu technologii obecnych na rynku. Układ chłodzenia został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wydajność pracy notebooka w jak niższej temperaturze.

technologia AUDIO BOOST System MSI Audio Boost poprawia szcze...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.