Menu

MSI GL73 8RD-221PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GL73 8RD-221PL 

Opis

procesory Intel® Core™ ósmej generacji o genialnej efektywności Doświadcz ogromnego skoku produktywności dzięki procesorom ósmej generacji do notebooków! rozszerzone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, choćby o 40% renderowanie obrazu, dzięki dodatkowym rdzeniom.

Im więcej rdzeni, tym lepiej! gustowne I OSTRE WYKOŃCZENIE Swój nowy wygląd, serii notebooków GL, zawdzięcza gładkiemu i szykownemu wykończeniu, pomimo iż zachowano czerwone linie, które odzwierciedlają skuteczność laptopów w grach.

5 RAZY większE GŁOŚNIKI Dzięki zmodernizowanym gigantycznym głośnikom, gracze mogą poczuć każdy dźwięk wydobywający się z silnika bolidu w grze. Nieszablonowa budowa modułu audio i niezależna komora dźwiękowa zapewniająca wspaniałe wrażenia słuchowe.

PROCESORY GRAFICZNE NVIDIA GEFORCE® GTX 1050 Ti innowacyjny system chłodzenia Cooler Boost oraz wyjątkowe, gamingowe technologie, które zostały zaimplementowane poprzez firmę MSI z myślą o graczach powodują, iż procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX 1050 Ti są w stanie pokazać w gamingowych notebookach MSI pełnię swoich produktywnościowych możliwości.

Wsparcie dla architektury pamięci DDR4-2400 Wykorzystaj w pełni możliwości swojego notebooka, dzięki zastosowaniu w nim obsługi progresywnych pamięci DDR4-2400, pozwalających osiągając prędkość, wynoszącą ponad 32 GB/s przy odczycie i 36 GB/s przy zapisie danych.

Dzięki rozszerzeniu wydajności o 40%, w stosunku do poprzedniej generacji pamięci DDR3-1600, nowa pamięć DDR4-2400 stała się nowy standardem pamięci montowanej w komputerach mobilnych, podnosząc tym samym poziom wrażeń w grach na jeszcze wyższy pułap.

bezprecedensowY SYSTEM CHŁODZĄCY DLA fanów GIER System chłodzenia MSI Cooler Boost 5 znamionuje się użyciem dwóch modułów chłodzących. Dzięki wykorzystaniu dwóch wentylatorów Whirlwind Blade, a także 7 ciepłowodów i prawidłowo zaprojektowanej drodze odprowadzającej na zewnątrz, w czterech kierunkach, strumień ciepłego powietrza, jest to jeden z najkorzystniejszych, przełomowych projektów systemów chłodzenia.

w konsekwencji system intensywnie i efektywnie odprowadza wydzielane przez chłodzone układy ciepło sprawiając,technologia ta jest jedną z najlepszych tego typu technologii obecnych na rynku. Układ chłodzenia został zaprojektowany w taki sposób, żeby zapewnić maksymalną wydajność pracy notebooka w jak niższej temperaturze.

technika AUDIO BOOST System MSI Audio Boost ulepsza detale wyjściowego brzmienia i zwiększa scenę dźwiękową o ponad 30%. Pozłacane złącza audio stabilną transmisję dźwięku (ograniczenie zakłóceń) i w połączeniu z zaimplementowanym, zoptymalizowanym wzmacniaczem słuchawkowym, przesyłają dźwięk znamionujący się niskim poziomem szumu i niewielkimi zniekształceniami.

dzięki czemu, w stanowczy sposób powiększono jakość odwzorowania dźwięku poprzez słuchawki i wierność odtwarzania każdego akustycznego szc...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.