Menu

MSI GS65 8RE-237PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GS65 8RE-237PL 

Opis

Granie jest także stylkowe GS65 Stealth Thin - przenośny 15,6-calowy notebook z cienkimi ramkami i postępowym złotym i czarnym wykończeniem. Ostre, solidne, szczupłe - wszystko w jedno. Przejrzyj WIĘCEJ ZA MNIEJ Zmaksymalizuj obraz dzięki ultra cienkiemu ramkom o średnicy 4,9 mm i 82% proporcji ekranu do pokrywy.

Kamera umieszczona na górze sprawia, że twoja transmisja jest realizowana pod najkorzystniejszym kątem. Niespotykana szybkość Najszybszy wyświetlacz do gier gwarantuje najżywsze efekty wizualne gwarantujące najwyższą przyjemność z grania.

* Rzeczywista specyfikacja może się różnić w zależności od konfiguracji. Wsparcie dla najnowszej architektury pamięci DDR4-2400 Wykorzystaj w pełni możliwości swojego notebooka, dzięki zaimplementowaniu w nim obsługi zaawansowanych pamięci DDR4-2400, zezwalających osiągając prędkość, wynoszącą ponad 32 GB/s przy odczycie i 36 GB/s przy zapisie informacji.

Dzięki zwiększeniu skuteczności o 40%, w stosunku do poprzedniej generacji pamięci DDR3-1600, nowa pamięć DDR4-2400 stała się nowy standardem pamięci montowanej w komputerach mobilnych, podnosząc tym samym poziom wrażeń w grach na jeszcze wyższy pułap.

Sześciordzeniowe procesory Intel® Core™ i7 ósmej generacji o znakomitej skuteczności Doświadcz ogromnego skoku wydajności dzięki pierwszym w historii sześciordzeniowym procesorom do notebooków! zwiększone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, nawet o 40% renderowanie obrazu, dzięki dodatkowym rdzeniom.

Im więcej rdzeni, tym lepiej! Cooler Boost Trinity – Systemy chłodzący dla platformy Ultra Slim, który korzysta z trzech udoskonalonych pod względem konstrukcyjnym wentylatorów Ciepło, to jedna z podstawowych form energii występujących w przyrodzie.

Zgodnie z prawami fizyki, im więcej dane urządzenie zużywa energii, tym więcej wydziela ono ciepła. Dlatego skonstruowanie optymalnego systemu chłodzenia, jest niełatwym, ale koniecznym do realizacji zadaniem.

System chłodzenia Cooler Boost Trinity, to system składający się z trzech usprawnionych pod względem konstrukcyjnym wentylatorów Whirlwind Blade, w których liczbę łopatek podniesiono do 41. Dzięki temu rozszerzony pozostał przepływ tłoczonego powietrza o 30%, przy jednoczesnym zachowaniu szybkości obrotowej wentylatora.

Niezależny system chłodzenia, równocześnie dla procesora, jak i układu graficznego, wykorzystujący łącznie 5 ciepłowodów, zagwarantuje, że ciepło nie mieści się ani na procesorze, ani na chipie graficznym, dzięki czemu oba układy mogą pracować z całkowitą produktywnością choćby w najistotniej wymagających grach.

Najnowsze procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX 1060 są już gotowe do tego, aby zadziwić graczy swymi możliwościami w gamingowych notebookach MSI MSI, światowy lider na rynku notebooków do gier, przygotował modele notebooków, które zaopatrzone zostały w premierowe procesory graficzne marki NVIDIA.

sprawność najnowszej generacji układów gr...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.