Menu

MSI GS66 10UG-066PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GS66 10UG-066PL 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i7 

Opis

GS66 Stealth to potężny laptop zaopatrzony w procesor Intel® Core™ i7 dziesiątej generacji oraz przenośną kartę graficzną z serii NVIDIA® GeForce RTX 3070 8GB GDDR6. Aby w pełni użyć potencjał nowego notebooka, maszyna korzysta z wyjątkowego systemu chłodzenia Cooler Boost Trinity+, w którym to znalazły się wentylatory z łopatkami o grubości 0,1 mm. Dzięki czemu zmaksymalizowano przepływ tłoczonego powietrza. Duży akumulator o pojemności 99,9 Whr i niesamowicie szybki ekran o częstotliwości odświeżania 300 Hz bezustanną pracę i płynną rozgrywkęOSTRA, CZARNA konstrukcja Matowa czerń i niskoprofilowa, smukła budowa nowego laptopa GS66 Stealth, wiernie nawiązują do określenia Stealth, zezwalając wtopić Ci się, dosłownie w każdą sytuację. Usztywniona, czarna, metalowa pokrywa powoduje,notebook jest istotnie bardziej nieelastyczny, co upraszcza jego codzienne stosowanie. GS66 Stealth jest nie tylko potężnym, gamingowym notebookiem, ale jest jeszcze koniecznym narzędziem, które zagwarantuje dyskretne poczucie pewności siebie w świecie gier i w pracy zawodowej.NIEZWYKŁE, BEZPRZEWODOWE WRAŻENIA To NAPRAWDĘ JEDEN Z PIERWSZYCH na świecie laptopów wyekwipowanych w bezprzewodową kartę sieciową zgodna ze standardem Wi-Fi 6E. Najnowszy moduł sieciowy Wi-Fi 6E proponuje zachwycającą prędkość transmisji, a równocześnie zapewnia płynność i stabilność połączenia sieciowego nawet podczas korzystania z bezprzewodowej sieci poprzez wielu użytkowników. Dzięki wyjątkowej przepustowości i niskim opóźnieniom, po prostu sprawiasz łomot wszystkim swym przeciwnikom.seria laptopÓW GEFORCE RTX™ 30 Układy GPU GeForce RTX™ z linii 30 napędzają najszybsze na świecie notebooky dla graczy i twórców. Zbudowane są w oparciu o nagradzaną architekturę Ampere – drugą generację układów RTX NVIDIA – i wykorzystują świeże rdzenie RT, rdzenie Tensor i multiprocesory strumieniowe, by zapewnić najmocniej realistyczną grafikę, opartą na ray tracingu w czasie rzeczywistym, oraz najnowocześniejsze funkcje SI. Notebooky z układami GeForce i nowymi technikami Max-Q trzeciej generacji wykorzystują SI i świeże optymalizacje systemowe, by wysokowydajne notebooky gamingowe były szybsze i lepsze niż kiedykolwiek.SPRAW WROGOM PIEKŁO w trakcie GRY Przyspiesz swoją rozgrywkę, dzięki niesamowicie prędkiemu wyświetlaczowi o częstotliwości odświeżania 300 Hz – 5 razy szybszemu niżeli ekrany używane w konwencjonalnych laptopach. Ciesz się płynnymi efektami wizualnymi w grach, dzięki temu będziesz mógł szybciej reagować na zdarzenia podczas prowadzonej przez Ciebie rozgrywki.DOSTROJONY DO PERFEKCJI - DOŚWIADCZ wspaniałEGO DŹWIĘKU DZIĘKI GŁOŚNIKOWI DUO WAVE Poczuj moc dźwięku i doświadcz zupełnie nowego poziomu doskonałości systemu audio, dzięki pionierskiemu, zamontowanemu w przedniej części obudowy notebooka MSI, głośnikowi Duo Wave. Jest to świeże rozwiązanie techniczne w światowej klasy systemach dźwiękowych marki Dynaudio. Technika pasywnych głośników generuje dźwięczny, donośny bas...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.