Menu

MSI GS73 8RE-034PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GS73 8RE-034PL 

Opis

Sześciordzeniowe procesory Intel® Core™ i7 ósmej generacji o genialnej wydajności Doświadcz ogromnego skoku wydajności dzięki pierwszym w historii sześciordzeniowym procesorom do notebooków! zwiększone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, choćby o 40% renderowanie obrazu, dzięki dodatkowym rdzeniom.

Im więcej rdzeni, tym lepiej! Najnowsze procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX MSI, światowy lider na rynku notebooków do gier, przygotował modele notebooków, które zaopatrzone zostały w premierowe procesory graficzne producenta NVIDIA.

efektywność generacji układów graficznych NVIDIA GeForce® GTX, które bazują na architekturze Pascal, jest wyższa o ponad 40% w porównaniu z układami z serii GeForce® GTX 900M. Dzięki postępowemu systemowi chłodzenia Cooler Boost oraz za sprawą związanych z nim szczególnych cech, które zostały zaimplementowane poprzez MSI z myślą o graczach, procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX będą w stanie zaprezentować w gamingowych notebookach MSI pełnię swych sprawnościowych możliwości.

Wsparcie dla najnowszej architektury pamięci DDR4-2400 Wykorzystaj w pełni możliwości swojego notebooka, dzięki zaimplementowaniu w nim obsługi nowoczesnych pamięci DDR4-2400, pozwalających osiągając prędkość, wynoszącą ponad 32 GB/s przy odczycie i 36 GB/s przy zapisie informacji.

Dzięki rozszerzeniu produktywności o 40%, w stosunku do poprzedniej generacji pamięci DDR3-1600, nowa pamięć DDR4-2400 stała się nowy standardem pamięci montowanej w komputerach mobilnych, podnosząc tym samym poziom wrażeń w grach na jeszcze wyższy pułap.

Nowa definicja smukłego, gamingowego notebooka Inżynierowie z firmy MSI dopracowali każdy, najmniejszy szczegół, żeby uzyskać dla tego notebooka równowagę pomiędzy mobilnością i wydajnością. Seria laptopów MSI GS jest z pewnością idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy nie chcą iść na kompromisy.

aktualnie, nie da się znaleźć na rynku innego gamingowego notebooka, który dysponowałby tak wysoką wydajnością zamkniętą w obudowie o grubości zaledwie 19,6 mm. GS73 Stealth swoją niewielką masę zawdzięcza m.in.

wyjątkowo lekkiej obudowie, która jest o 40% niesprężystiejsza w porównaniu ze charakterystyczną obudową aluminiową, a laptop jest najlżejszym w swej klasie notebookiem do gier, który waży zaledwie 2,4 kg. Cooler Boost Trinity System chłodzący Cooler Boost Trinity, to system, który składa się z trzech usprawnionych konstrukcyjnie wentylatorów Whirlwind Blade, gdzie liczbę łopatek podniesiono do 47.

dzięki czemu, skutecznie zwiększono przepływ tłoczonego powietrza o 45% i jego ciśnienie o 14%, przy zachowaniu tej samej prędkości obrotowej wentylatora. Niezależne od siebie podsystemy chłodzenia dla procesora i układu graficznego, które wykorzystują łącznie 5 ciepłowodów, gwarantują, że ciepło skutecznie odprowadzane jest z procesora i układu graficznego, dzięki temu mogą one pracować z pełną wydajnością choćby w najmocniej wym...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.