Menu

MSI GT83 8RG-013PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta GT83 8RG-013PL 

Opis

Wzornictwo notebooka MSI GT83 Titan 8RG, które natchnione pozostało niezwykłymi rodzajami broni użytkowanymi w grach, powieściach i filmach Sci-Fi i stylistyką laptopów z wcześniejszej linii GT80, nadaje temu komputerowi wielostopniowy, foremny wygląd, który kojarzy się z podróżowaniem z prędkością światła. Inżynierowie dopracowali każdy szczegół notebooka, usprawnili każdą, nawet najmniejszą jego część składową i wykorzystali do jego budowy lepsze, bardziej wytrzymale materiały. GT83 Titan SLI jest na pewno najpotężniejszym na świecie 18.4-calowym, gamingowym notebookiem wykorzystującym technologię SLI, który dostępny jest na rynku.Korzyści: genialną skuteczność zapewni sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-8850H 2.6 GHz (4.3 GHz Turbo) 32 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na produktywne działanie programów i gier przeznaczony, podwójny układ graficzny NVIDIA® GeForce GTX 1080 z 8 GB pamięci GDDR5X działający w trybie SLI zapewni nadzwyczajne wrażenia wizualne w grach szybki czas uruchamiania dzięki pamięci masowej Super RAID 4 zawierając dwa dyski 256GB SSD M.2 NVMe z interfejsem PCIe Gen3 x4 pracujące w konfiguracji RAID 0 Dużo miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3, wyszukasz na dysku HDD o obszerności 1 TB istotny i bez refleksów obraz to zasługa ekranu 18.4" o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 Możliwość ładowania urządzeń mobilnych 5V/3A dzięki uniwersalnemu złączu USB Type-C Wsparcie dla złącza w standardzie Thunderbolt 3, które umożliwia transmisję danych z prędkością 40 GB/s i obsługę wyjścia monitorowego 4K@60Hz unikatowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABRE HiFi zapewniający generowanie bezstratnego, wysokiej jakości dźwięku Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem przy pomocy modułu WiFi 802.11 ac System operacyjny Windows 10 jest nie tylko ale i bezpieczny, do tego ma menu Start w zwiększonej postaci, a także mnóstwo nowych funkcji wyjątkowa technologia chłodzenia Cooler Boost Titan Technology

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.