Moje konto
  • MSI   [GX70 3BE-061XPL] MSI   [GX70 3BE-061XPL]

MSI [GX70 3BE-061XPL]

1 oferta z 1 sklepu

Producent MSIKod Producenta GX70 3BE-061XPL WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Media Expert

★★★★☆
287 opinii

Laptop MSI GX70

Laptop MSI GX70

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMSI
Kod ProducentaGX70 3BE-061XPL

Dzięki temu komputerowi Twoja praca może być przyjemniejsza, a dobra zabawa jeszcze bardziej wciągająca. MSI GX703BE-061XPL cechuje przede wszystkim multimedialność i funkcjonalność. Sprawdź, na co go stać!

Łączność

Połączenie z siecią WiFi możesz nawiązać wykorzystując moduł WLAN. W przewodowym łączeniu się z internetem pomocna okaże się karta sieciowa. Dla Twojej wygody złącza USB umiejscowiono w taki sposób, żeby były jak najbardziej dostępne. Na dodatek bardzo pomocny może okazać się też czytnik kart SD.

Zasilanie

W zestawie znajduje się bateria, która jest odpowiednia do przedziału cenowego całego urządzenia - nie powinieneś być rozczarowany.

Podusmowanie

Opisywany laptop to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują sprawnego i szybkiego urządzenia. Model, dzięki swoim parametrom i wydajnej baterii, pozwala na płynną pracę przez wiele godzin. Komponenty bazowe wystarczają do pracy biurowej, a także wystarczą do rozrywki audiowizualnej. Jeśli więc potrzebujesz przenośnego komputera, rozważ wybór modelu GX703BE-061XPL.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.