Menu

MSI P65 8RF-458PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta P65 8RF-458PL 

Opis

Zaprojektowane z myślą o wielozadaniowości W wypadku intensywnego renderingu i obliczeń wielozadaniowych, najnowsze procesory z serii Intel® Core™ i7 ósmej generacji są szybsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Niewiarygodna wydajność graficzna Gamingowe laptopy korzystające z układów graficznych GeForce® mogą być naprawdę lekkie i smukłe. W porównaniu z grafiką zintegrowaną, karta graficzna NVIDIA® GeForce® gwarantuje niespotykaną produktywność.

w trakcie edycji wideo gwarantuje płynne przeszukiwanie osi czasu, dzięki podglądom w czasie rzeczywistym. Elegancja w podróży tworzona z niezwykle lekkiego, aluminium pokrywa powoduje, iż notebooki z kolekcji P65 znamionują się nie tylko mobilnością,jeszcze nieszablonową wytrzymałością!

świetny ekran do wyświetlania obrazów Ciesz się realistycznymi, żywymi kolorami i wciągającymi wizualnymi wrażeniami na wspaniałym, a jednocześnie kompaktowym wyświetlaczu. Nieszablonowa technika MSI True Color proponuje najróżniejsze tryby pracy po to, by wyświetlany obraz jak najlepiej był przypasowany do najróżniejszych zastosowań.

Wielozadaniowa praca z maksymalnie trzema zewnętrznymi monitorami zwiększ przestrzeń roboczą na kilka wyświetlaczy dzięki złączom HDMI, mini DisplayPort i Thunderbolt 3 i ciesz się rozdzielczością do 4K (3840x2160).

W ten sposób zapewnisz sobie uzupełniającą produktywność i unikatową rozrywkę. Ponad 8 godzin kreatywnej pracy Dzięki ponad 8 godzinom przenośnej pracy, P65 zapewnia nieustanną wydajność niezależnie od tego, gdzie jesteś..

*Testy przeprowadzono za pomocą programu MobileMark® 2014. Czas pracy na baterii zależy od specyfikacji i konfiguracji systemu komputerowego. Dostęp przy pomocy jednego dotknięcia zastosowany czujka linii papilarnych został zaprojektowany z myślą o wysokiej ochronie prywatności i bezpieczeństwie biznesowym.

Logowanie jest tak proste, jak dotknięcie notebooka palcem. Bezkompromisowa wydajność wyjątkowy system chłodzenia Cooler Boost Trinity z trzema udoskonalonymi wentylatorami Whirlwind Blade i czterema ciepłowodami akcentuje się na tle konkurencji.

Twój laptop będzie za każdym razem chłodny choćby przy intensywnym wykorzystywaniu. Jeden port do wszystkiego Thunderbolt 3 łączy w jednym uniwersalnym porcie ultraszybki transfer informacji z wyjściem wyświetlacza 4K. Prawdziwe doznania dźwiękowe Ciesz się prawdziwą, realistyczną akustyką dzięki obsłudze dźwięku Hi-Res, w trakcie gdy technika dźwiękowa Nahimic 3 wzbogaci ulubioną muzykę w wirtualny dźwięk przestrzenny, który odtwarzany jest za pośrednictwem charakterystycznego sprzętu audio....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.