Menu

MSI PS42 8RB-483PL

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Kod Producenta PS42 8RB-483PL 

Opis

Zdumiewająca efektywność, udoskonalona aniżeli kiedykolwiek wcześniej Procesor aż do modelu Intel® Core™ ósmej generacji i ultraszybki dysk SSD proponują perfekcyjne możliwości obliczeniowe i niezwłoczne uruchamianie komputera.

Elegancja w podróży wytworzona z niezwykle lekkiego, szczotkowanego aluminium pokrywa sprawia, że notebooki z serii PS42 cechują się nie tylko mobilnością,również nieszablonową wytrzymałością! zobacz więcej, a nie mniej Dzięki ramce wokół ekranu o grubości zaledwie 5,7 mm uzyskano wysoki stosunek czynnej powierzchni wyświetlacza do powierzchni ekranu umieszczonego klapie 14-calowej obudowy.

Ciesz się idealnym obrazem generowanym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości Full HD z powłoką antyrefleksyjną. Bezkompromisowa produktywność nieszablonowy system chłodzenia Cooler Boost 3 z dwoma przeznaczonymi wentylatorami i trzema ciepłowodami, akcentuje się na tle konkurencji.

System ten pozwala bez problemu utrzymać niską temperaturę pracy notebooka, choćby przy intensywnym jego stosowaniu. Złącza na każdą okazję Mimo niewielkich wymiarów, PS42 udostępnia do 4 portów USB. Istotnie skuteczny interfejs USB 3.1 umożliwia przesyłanie informacji 10 razy szybciej aniżeli USB 2.0.

Ponad 10 godzin pracy na baterii Akumulator litowo-polimerowy o objętości 50Wh gwarantuje do 10 godzin pracy na zasilaniu bateryjnym. Dzięki czemu, czy to w pracy, czy podczas rozrywki, PS42 może zawsze Ci towarzyszyć w domu i w podróży uwydatniając twój styl życia.

Dostęp przy pomocy jednego przycisku z funkcją Windows Hello zaimplementowany sensor linii papilarnych został zaprojektowany z myślą o wysokiej ochronie prywatności i bezpieczeństwie biznesowym. Logowanie jest tak proste, jak dotknięcie laptop palcem.

Zanurz się w przestrzennym dźwięku i ciesz systemem audio 7.1 Ciesz się filmowym dźwiękiem choćby w domu. Technologia dźwiękowa Nahimic 3 wzbogaca ulubioną muzykę w wirtualny dźwięk przestrzenny, który odtwarzany jest za pośrednictwem standardowego sprzętu audio....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.