Moje konto
  • Asus VivoBook  [S500CA-S500CA] Natychmiastowa wysyłka! Asus VivoBook  [S500CA-S500CA] Natychmiastowa wysyłka!

Asus VivoBook [S500CA-S500CA] Natychmiastowa wysyłka!

1 oferta z 1 sklepu

Producent AsusKod Producenta S500CA-S500CA WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAsus
Kod ProducentaS500CA-S500CA

Poznaj laptop, który pomoże Ci w pracy, codziennych sprawach i rozrywce. W skomponowanie modelu S500CA-S500CA projektanci koncernu Asus włożyli sporo wysiłku. Sprawdź, co możesz mieć na własność!

Łączność

Dostęp do internetu gwarantują Ci m.in. moduł WLAN oraz karta sieciowa, w które wyposażony jest ten model. W modelu znajdziesz kilka gniazd USB. Natomiast dzięki czytnikowi kart SD będziesz w stanie bardzo szybko zgrać np. zdjęcia, zrobione aparatem cyfrowym.

Zasilanie

Wytrzymała bateria skutecznie podtrzyma funkcjonowanie systemu przez długi czas, nawet jeśli nie będzie pod ręką kontaktu, do którego można się podłączyć.

Wymiary

Jego waga to mniej więcej 2.5 kg.

Podusmowanie

Laptop Asus S500CA-S500CA, to komputer, który dzięki swoim parametrom oraz wymiarom, zapewni swoim użytkownikom odpowiednią wydajność i mobilność. Sprawdzi się jako przenośne narzędzie biurowe, czasami zapewni rozrywkę w postaci gier i pozwoli na cieszenie się multimediami. Spora przestrzeń dyskowa zadba też o Twoje dane. Jest to więc komputer spełniający wymogi większości użytkowników, warty uwagi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.