Menu

Toshiba A40-D-18D

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 
  • Kod Producenta A40-D-18D 

Opis

Doskonałość Z pełnowymiarową klawiaturą Satellite Pro A40-D możesz tworzyć dokumenty lub komunikować się z kolegami cicho i starannie. Gdy przyjdzie kolej oglądania pracy kreatywnej, pełnowymiarowy, przeciwodblaskowy ekran HD albo Full HD zapewni świetny obraz, choćby przy mocnym świetle słonecznym - nie będzie Ci więc potrzebny zewnętrzny monitor. W zależności od potrzeb możesz wybrać dysk jaki Ci odpowiada - HDD albo SSD. Mobilność łatwy w przenoszeniu, 14-calowy notebook Satellite Pro A40-D czyni pracę w podróży sprawną, jak w biurze. Wykonuj swoje zadania poza pracą korzystając z opcjonalnego przeciwodblaskowego ekranu IPS oraz łącz się z łatwością i momentalnie dzięki najkorzystniejszej technice Intel Wi-Fi. Z całą gamą pełnowymiarowych portów i Intel WiDi możesz łączyć się, zbierać, dzielić i przechować informacje w każdej sytuacji - bez względu na to, czy prowadzisz prezentację u klienta, czy pracujesz z biblioteki. Bezpieczeństwo, jakiego potrzebuje biznes Zaprojektowany, żeby byćprzystępnym we właściwych rękach i zabezpieczonym w razie trafienia w niewłaściwe, Satellite Pro A40-D łączy nieszablonową funkcjonalność i zabezpieczenia. Z opcjonalnym dyskiem SSD, A40-D rusza i hibernuje się tak szybko, jak tego Ci trzeba. Ponieważ możesz ustawić uwierzytelnianie za pomocą jednocześnie czytnika linii papilarnych, jak i kart inteligentnych, masz pewność, że Twój notebook jest nie tylko komfortowy w użyciu, ale i zabezpieczony. Bezawaryjność gwarantowana notebooky Satellite Pro A40-E są objęte Gwarancją bezawaryjności gwarantującą naprawę i zwrot kosztów zakupu. Testy H.A.L.T. (Highly Accelerated Life Test), przeprowadzone przez niezależny instytut badawczy TÜV Rheinland, potwierdzają ich odporność na uderzenia i zadrapania towarzyszące codziennej pracy. Ochrona inwestycji Satellite Pro A40-D to niezawodne urządzenie od partnera, któremu możesz zaufać. Toshiba rozumie wymogi stawiane przez codzienną pracę. Z 30 latami doświadczenia w polepszaniu notebooków, możemy zagwarantować wysoką jakość naszych produktów, potwierdzając ją Gwarancją bezawaryjności.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.