Moje konto
  • Toshiba Satellite  [C55-A-1FN] Toshiba Satellite  [C55-A-1FN]

Toshiba Satellite [C55-A-1FN]

0 ofert z 0 sklepów

Producent ToshibaKod Producenta C55-A-1FN WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Toshiba

Popularne produkty z kategorii Laptopy innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentToshiba
Kod ProducentaC55-A-1FN

Wybierz laptop, z pomocą którego każde zadanie będzie łatwiejsze, a przeglądanie internetu - jeszcze przyjemniejsze. Toshiba C55-A-1FN - to bardzo dobre działanie i bogate możliwości. Odkryj jego najważniejsze zalety!

Łączność

Połączenie z siecią WiFi zapewnia Ci moduł WLAN. Warto przyjrzeć się wejściom USB - są one rozmieszczone bardzo wygodnie i gwarantują szybki przesył danych oraz komfortową synchronizację innych urządzeń (jak odtwarzacz mp3). Dużo możliwości daje także czytnik kart SD, który może okazać się przydatny np. do kopiowania zdjęć z aparatu, czy smartfona.

Zasilanie

Przyzwoita długość pracy baterii to zasługa dosyć pojemnej baterii, zastosowanej w tym modelu.

Wymiary

Jego waga to mniej więcej 6 kg.

Podusmowanie

Komputer Toshiba C55-A-1FN, to przykład solidnego i dobrego laptopa, którego komponenty powinny z nawiązką wystarczyć do normalnej, codziennej pracy i rozrywki. Mobilne urządzenie, dzięki któremu możemy stale być "w sieci", pozwoli nam na bezproblemową pracę oraz przechowywanie wielu gigabajtów danych. Specyfikacja techniczna oraz cena urządzenia, nakazuje brać je pod uwagę, gdy akurat nosimy się z zamiarem zakupu takiego sprzętu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.