Menu

Toshiba Satellite L50-G-13M

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 
  • Kod Producenta L50-G-13M 

Opis

notebook Toshiba Satellite L50-G-13M Przyszłościowa wydajność bez wysokich kosztówa laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G to notebook proponujący szereg najnowszych rozwiązań technologicznych - gotowy na wszystko, co przyniesie przyszłość.

I wszystko to jest dostępne w przystępnej cenie. Mimo to notebook ten jest nadzwyczaj płaski i lekki, a więc i przystępny w przenoszeniu, a czas pracy akumulatora sięgający 10 godzin zezwala na swobodną pracę poza biurem.

znakomity w biurze, mobilny w razie zapotrzebowania laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G zaprojektowano tak, żeby zapewnić użytkownikowi maksymalny ergonomiczny komfort poprzez cały dzień pracy. Pełnowymiarowa klawiatura z sekcją numeryczną oznacza wyjątkowo komfortowe pisanie, dokładny panel dotykowy umożliwia szybką i łatwą nawigację, a przeciwodblaskowy wyświetlacz sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych.

konstrukcja z myślą o łączności Pełna gama zespoi i wyposażenie opcjonalne gwarantują użytkownikowi laptopa Toshiba dynabook Satellite Pro L50G łączność ze środowiskiem producenta z dowolnego miejsca. Złącza fizyczne obejmują złącze USB Type-C, trzy dodatkowe złącza USB, złącze HDMI i Gigabit LAN oraz gniazda kart SD i słuchawek.

Złącze USB TypeC umożliwia luźne przyłączanie sprzętów, obsługuje ładowanie, dodatkowy monitor lub przesyłanie informacji - można nawet korzystać ze wszystkich tych funkcji naraz. Dzięki opcjonalnej stacji dokującej USBC starczy włożyć jedną wtyczkę w celu zminimalizowania bałaganu związanego z kablami i prędkiego podłączenia ulubionych sprzętów peryferyjnych.

Ochrona cennych zasobów notebook Toshiba dynabook Satellite Pro L50-G jest wyposażony w zabezpieczenia, które należycie chronią zarówno samo urządzenie, jak i przechowywane na nim informacje. Dynabook Satellite Pro L50-G spełnia je wszystkie, zapewniając wydajność, bezpieczeństwo i wzornictwo na wysokim poziomie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.