Menu

Toshiba Satellite L50-G-1GF

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 
  • Kod Producenta L50-G-1GF 

Opis

notebook Toshiba Satellite Pro L50-G-1GF Przyszłościowa skuteczność bez wysokich kosztówdynabook Satellite Pro L50-G, wyekwipowany w procesor Intel Core dziesiątej generacji, dwa dyski (SSD i HDD), a także złącze USB Type-C i progresywną technikę WiFi 6, to notebook proponujący szereg najnowszych rozwiązań technicznych gotowy na wszystko, co przyniesie przyszłość.

I wszystko to jest dostępne w dostępnej cenie. Prawdziwie postępowe urządzenieDefinicja Modern Device marki Microsoft obejmuje pewne kryteria, które muszą spełniać albo przewyższać urządzenia z systemem Windows 10.

dynabook Satellite Pro L50-G spełnia je wszystkie, zapewniając sprawność, bezpieczeństwo i wzornictwo na wysokim poziomie i całkowitą obsługę systemu Windows 10, w tym technice rozpoznawania głosu Cortana i logowania na podstawie informacji biometrycznych Windows Hello.

świetny w biurze, mobilny w razie zapotrzebowaniaModel dynabook Satellite Pro L50-G zaprojektowano tak, żeby zapewnić użytkownikowi maksymalny ergonomiczny komfort przez cały dzień pracy. Pełnowymiarowa klawiatura z sekcją numeryczną oznacza niezwykle komfortowe pisanie, staranny panel dotykowy zezwala na szybką i łatwą nawigację, a przeciwodblaskowy ekran sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych.

Mimo to laptop ten jest nadzwyczaj płaski i lekki, a więc i nieskomplikowany w przenoszeniu, a czas pracy akumulatora sięgający 10 godzin pozwala na swobodną pracę poza biurem. Budowa z myślą o łącznościPełna gama scali i wyposażenie opcjonalne zapewniają użytkownikowi laptopa dynabook Satellite Pro L50-G łączność ze środowiskiem firmy z dowolnego miejsca.

Złącza fizyczne obejmują złącze USB Type-C, trzy dodatkowe złącza USB, złącze HDMI i Gigabit LAN oraz gniazda kart SD i słuchawek. Złącze USB Type-C zezwala na luźne podłączanie sprzętów, obsługuje ładowanie, dodatkowy monitor albo przesyłanie informacji można choćby korzystać ze wszelkich tych funkcji naraz.

Dzięki opcjonalnej stacji dokującej USB-C starczy włożyć jedną wtyczkę w celu zminimalizowania bałaganu związanego z kablami i prędkiego podłączenia ulubionych sprzętów peryferyjnych. Ochrona cennych zasobówLaptop dynabook Satellite Pro L50-G jest wyposażony w zabezpieczenia, które korzystnie bronią zarówno samo urządzenie, jak i przechowywane na nim dane.

Można kontrolować dostęp przy pomocy rozwiązań Windows Hello i Intel Authenticate, w tym opcji biometrycznych technice rozpoznawania twarzy i czytnika linii papilarnych. Opcjonalny czytnik kart inteligentnych może stanowić dodatkową warstwę zabezpieczeń, a moduł fTPM wzmacnia ochronę przed innymi atakami zagrażającymi bezpieczeństwu.

Model z kamerą HD ma zasuwkę na kamerę, dzięki której użytkownik może mieć pewność swej prywatności. Z kolei wbudowane gniazdo blokady pozwala zadbać o fizyczne bezpieczeństwo urządzenia. Usługi z myślą o nienagannej efektywnościIdealne działanie Twojego produktu Toshiba/dynabook jest dla nas wyjątkowo ważne.

Aby Ci zapewnić maksymalne korzyści z inwestycji w rozwiązanie IT, oferujemy szeroką gamę usług, które podtrzymają ciągłość działania Twojej producenta na co dzień i perfekcyjnie przypasują się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Bez względu na to, czy chcesz przedłużyć gwarancję standardową, podwyższyć poziom wsparcia, czy zarządzać wszystkimi zasobami na jednej platformie jesteśmy Twoim wymarzonym partnerem!Model: L50-G-1GFPozostałe informacje o procesorze: Intel Core i5-10210UPozostałe informacje o pamięci RAM: Dźwięk: dane o gwarancji: Pozostałe informacje:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.