Menu

Toshiba PS579E05801YPLw

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 
  • Kod Producenta PS579E05801YPLw 

Opis


Intel – największy na świecie producent układów scalonych, a także twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych.
Procesory Intel Core i7 Najnowsze procesory Intel Core znamionują się rozszerzoną sprawnością, mniejszym zużyciem energii zwłaszcza na zasilaniu bateryjnym oraz znacznie większe bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Dzięki temu notebooki zbudowane na bazie rodziny procesorów z serii U charakteryzują się pokaźniejszą mobilność oraz dłuższą żywotnością baterii we wszystkich typowych wykorzystaniach. Ciesz się bardziej skutecznymi możliwościami zastosowania swego komputera w codziennej pracy i rozrywce.
HDMI HDMI pozwala łączyć ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Dane video przesyłane są z zastosowaniem technice TMDS.
Karta Graficzna Intel Zainstalowana Karta graficzna firmy Intel
Matryca (przekątna): 15,6 Matryca o przekątnej 39,624 cm najpopularniejsza na rynku, idealna do oglądania filmów.
System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając idealne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają błyskawicznie uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niżeli kiedykolwiek wbudowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
.
Pamięć Współdzielona Karta graficzna korzysta z pamięci ram zainstalowanej w komputerze. Rozwiązanie istotnie zniża koszt urządzenia.
Matryca Matowa Matryca Matowa w mniejszym stopniu odbija otoczenie co ulepsza jakość wyświetlanego obrazu. Ogranicza stopień zmęczenia oczu.
Urządzenie nie ma ekranu dotykowego.
.
rodzaj:notebook
Procesor(Rdzenie/Wątki):4/8 Wątek jest to rdzeń logiczny. A wątek rdzeń jest fizyczny. Im ich więcej tym więcej procesów ( programów ) procesor potrafi "na raz" obsłużyć. Uproszczając im więcej rdzeni tym szybszy procesor tym lepiej wykorzystuje swoje taktowanie. Przykładowo procesor z 1 rdzeniem i taktowaniem 1 GHz będzie 4 razy wolniejszy od procesora z 4 rdzeniami o tym samym taktowaniu.
Pamięć DDR4 Pamięć DDR4 zezwala na zastosowanie napięcia 1,2 V[1] w porównaniu z 1,5 V dla DDR3, 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR. Dzięki temu pamięć DDR4 cechuje się zmniejszonym poborem mocy o około 20% w stosunku do pamięci DDR3, a także większą przepustowością w porównaniu do DDR3, DDR2 i DDR. Pamięci DDR4 nie są kompatybilne wstecz, tzn. Nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR, DDR2 i DDR3.
Pamięć Zainstalowana:8GB Pamięć jest używana przez wszystkie urządzenia zainstalowane w komputerze. Jeżeli komputer potrzebuje więcej pamięci aniżeli ma zainstalowane wtedy część danych zapisuje na dużo wolniejszym dysku, co powoduje jego wolniejszą pracę.
.
Dysk Twardy objętość:256GB SSD Dysk Twardy to pamięć masowa wykorzystująca nośnik magnetyczny do przechowywania danych. Dyski SSD są znacznie szybsze od zwykłych dysków SATA czy ATA
.
Napęd Optyczny:Brak Urządzenie nie posiada napędu optycznego. Nie obsługuje płyt DVD ani CD.
Możliwość rozbudowy pamięci do 16GB
Intel – największy na świecie marka układów scalonych i twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych.
Procesory Intel Core i7 Najnowsze procesory Intel Core znamionują się rozszerzoną sprawnością, mniejszym zużyciem energii zwłaszcza na zasilaniu bateryjnym i znacznie obszerniejsze bezpieczeństwo przetwarzanych informacji. Dzięki temu notebooki zbudowane na bazie rodziny procesorów z kolekcji U cechują się większą mobilność, a także dłuższą żywotnością baterii we wszelkich standardowych zastosowaniach. Ciesz się bardziej sprawnymi możliwościami zastosowania swojego komputera w codziennej pracy i rozrywce.
HDMI HDMI pozwala zespajać ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Informacje video przesyłane są z wykorzystaniem technice TMDS.
Karta Graficzna Intel Zainstalowana Karta graficzna marki Intel
Matryca (przekątna): 15,6 Matryca o przekątnej 39,624 cm najpopularniejsza na rynku, wyśmienita do oglądania filmów.
System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając znakomite ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają błyskawicznie uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niżeli kiedykolwiek zastosowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają bronić przed złośliwym oprogramowaniem.
.
Pamięć Współdzielona Karta graficzna korzysta z pamięci ram zainstalowanej w komputerze. Rozwiązanie znacznie obniża koszt urządzenia.
Matryca Matowa Matryca Matowa w mniejszym stopniu odbija otoczenie co udoskonala jakość wyświetlanego obrazu. Zmniejsza stopień zmęczenia oczu.
Urządzenie nie posiada ekranu dotykowego.
.
wariant:notebook
Procesor(Rdzenie/Wątki):4/8 Wątek jest to rdzeń logiczny. A wątek rdzeń jest fizyczny. Im ich więcej tym więcej procesów ( programów ) procesor potrafi "na raz" obsłużyć. Uproszczając im więcej rdzeni tym szybszy procesor tym lepiej wykorzystuje swoje taktowanie. Przykładowo procesor z 1 rdzeniem i taktowaniem 1 GHz będzie 4 razy wolniejszy od procesora z 4 rdzeniami o tym samym taktowaniu.
Pamięć DDR4 Pamięć DDR4 pozwala na użycie napięcia 1,2 V[1] w porównaniu z 1,5 V dla DDR3, 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR. Dzięki temu pamięć DDR4 znamionuje się zmniejszonym poborem mocy o około 20% w stosunku do pamięci DDR3, a także pokaźniejszą przepustowością w porównaniu do DDR3, DDR2 i DDR. Pamięci DDR4 nie są kompatybilne wstecz, tzn. Nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR, DDR2 i DDR3.
Pamięć Zainstalowana:8GB Pamięć jest stosowana przez wszystkie urządzenia zainstalowane w komputerze. Jeżeli komputer potrzebuje więcej pamięci aniżeli ma zainstalowane wtedy część informacji zapisuje na dużo wolniejszym dysku, co sprawia jego wolniejszą pracę.
.
Dysk Twardy objętość:256GB SSD Dysk Twardy to pamięć masowa wykorzystująca nośnik magnetyczny do przechowywania informacji. Dyski SSD są istotnie szybsze od zwykłych dysków SATA czy ATA
.
Napęd Optyczny:Brak Urządzenie nie posiada napędu optycznego. Nie obsługuje płyt DVD ani CD.
Możliwość rozbudowy pamięci do 16GB

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.