Menu

Toshiba x30l-g-12u

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 
  • Kod Producenta x30l-g-12u 

Opis

notebook Dynabook Portege X30L-G-12ULżejszy i mocniejszy, aniżeli się spodziewasz. Dynabook Portégé X30L to ultralekki notebook 13,3 cala zaprojektowany specjalnie z myślą o udostępnieniu najnowszych technologii przenośnym pracownikom.

Ma niewiarygodnie niską wagę 870 g, procesor Intel Core dziesiątej generacji, wyświetlacz Sharp IGZO FHD o wysokiej jasności i działający poprzez 14,5 godziny akumulator. Dynabook Portégé X30L jest dobrze przygotowany do codziennego pomagania Ci w pracy bez względu na to, co i gdzie przyjdzie mu robić.

Jest lekki i mocny dzięki skrupulatnie skonstruowanej obudowie wykonanej wyłącznie ze stopu magnezu i wyśrubowanym testom MIL-STD 810G. Jest też łatwy w transporcie i utrzyma wysoką efektywność w każdym środowisku.

wygodne przyłączanie urządzeń dzięki szerokiej gamie zastosowanych zespoli, obejmującej uniwersalne złącze USB Type-C, dwa złącza USB 3.0, HDMI, Gigabit LAN, czytnik kart SD, a także opcjonalną stację dokującą USB-C.

Poza tym szybka i niezawodna przewodowa i bezprzewodowa łączność sieciowa zagwarantuje efektywną pracę w każdym miejscu. Model: Dynabook Portege X30L-GPozostałe dane o procesorze: Intel Core i7-10510UPozostałe dane o pamięci RAM: Dźwięk: Głośniki stereoDodatkowe oprogramowanie: Microsoft Office - 1 month trial for new Microsoft Office 365 customersAkcesoria w pakiecie: dane o gwarancji: 3-letnia usługa naprawy na miejscu GOLD wraz z przedłużeniem gwarancji w EMEAPozostałe dane:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.