Moje konto  ▾

Samolot RC df-models Polikarpov I-15 RtF

Producent df-models WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Helikoptery i samoloty innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

Producentdf-models

Nieznana do tej pory na polskim rynku firma DF-Models wprowadza swoje produkty na rynek polski. Niemiecki producent przedstawił w swojej ofercie doskonały model RC - dwupłatowiec Polikarpov I-15. Model prezentuje się doskonale, wiernie odwzorowująć liczne szczegóły i detale.

Polikarpov I-15 to radziecki samolot myśliwski z 1930r., posiada kolorystykę podobną do samolotów używanych przez Drugą Republikę Hiszpańską podzczas wojny domowej w Hiszpanii w 1936/39r.Model jest od razu gotowy do użycia (Ready to fly), gdyż zestaw zawiera wszystkie niezbędne do uruchumienia akcesoria.

Jest niezwykle zwrotny, ponadto posiada stabilną oraz wytrzymałą konstrukcję. Styropianowe wykonanie gwarantuje amortyzację upadków oraz łatwość w ewentualnej naprawie elementów. Jest przeznaczony zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Samolot posiada doskonałe właściwości, odwzorowując w niezwykle realistyczny sposób rzeczywistą fizykę lotu. Jego zasięg sterowania wynośi 300 m, a czas lotu na jednym ładowaniu to około 6min. Jest łatwy w obsłudze oraz prosty do złożenia.

Model jest gwarancją doskonałej zabawy oraz nauki - przeznaczony jest zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Pozwala szkolić zależności wzrokowo-ruchowe, pobudza wyobraźnie oraz doskonali precyzję! Najważniejsze jednak jest to, że jest gwarancją doskonałej i udanej zabawy!Parametry techniczne:Rozpiętość: 500mmDługość: 315mmWaga: 78gMateriał: styropianCzęstotliwość: 2,4GHz2-Axis control4 kanałyZasilanie kontrolera: 8x AA 1,2VSkala: 1:35Silnik: szczotkowyW zestawie znajdziemy:■ Kontroler zdalnego sterowania AX-4CT - 4-kanałowy - precyzyjne gałki - cyfrowe trymery - Servo Reverse Function - V-Mixer - Wejście ładowania - Technologia 2,4GHz■ Serwa 2.0g super nano■ Odbiornik 2,4GHz 2in1 unit - 4-kanałowy odbiornik - elektroniczny regulator prędkości - zasięg 300 m■ Akumulator - Li-Po - 3,7V - 350mAh - Czas lotu ok.

6min■ Ładowarka USB - regulowany prąd ładowania - ładowania za pomocą portu USB

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.