Moje konto
  • Latarka LED na daszek od czapki Latarka LED na daszek od czapki

Latarka LED na daszek od czapki

1 oferta z 1 sklepu

Producent Rosco WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentRosco

Słów kilka o przedmiocie: "Latarka LED na daszek od czapki":Skuteczna i wygodna w użyciu, lekka latarka, montowana na daszek od czapki. Idealnie sprawdzi się tam, gdzie potrzebujemy oświetlenia oraz wolnych rąk.

Niezastąpiona podczas wieczornych spacerów. Latarka na daszek od czapki jest wprost nieodzownym wyposażeniem dla wędkarzy, myśliwych i wszystkich tych, którzy po zmroku muszą oświetlić sobie teren i jednocześnie wykonaywać niezbędne czynności.

Latarka LED jest lekka i poręczna, przyczepiona do daszka nie stanowi praktycznie żadnego obciążenia, zdemontowana zmieści się w kieszeni. Zawiera 5 jasnych diod LED, które zapewnią wystarczająca ilość światła.Latarka LED na daszek od czapki zawiera dwie spinki mocujące oraz wygodny przycisk służący do włączenia/wyłączenia lampek.Cechy produktu:- wygodna latarka na daszek od czapki,- 5 jasnych, białych diod zapewniających wystarczającą ilość światła,- praktyczna i poręczna,- lekka ważąca jedynie 30 g.- wymiary: 8 x 5 cm- materiał: tworzywo sztuczne....

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też