Menu

Ławka Treningowa pod Sztangę z Wyciągiem Tytan Sport 5078

Cechy produktu

  • Producent TYTAN SPORT 

Opis

Tytan Sport 5078 to bardzo solidna ławka kulturystyczna genialna do domowej siłowni. Stabilna budowa ławki umożliwia wykorzystywanie osobom o wadze choćby do 120 kg

Ławka wyposażona została w wyciąg górny, przyrząd do ćwiczeń nóg, modlitewnik oraz uchwyt do ćwiczeń na modlitewniku.

wielka gama funkcji ławki pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie rąk, klatki piersiowej, brzucha a także nóg.

Możliwość dostosowywania takich komponentów jak modlitewnik, stojaki pod sztangę, uchwyty do rozpiętek, a także przyrząd do ćwiczeń nóg umożliwia komfortowe realizowanie ćwiczeń zarówno wysokim jak i niskim użytkownikom. Ponadto regulacja oparcia (z kątem ujemnym), a także siedziska rozszerza gamę ćwiczeń.

Dużą zaletą ławki jest możliwość złożenia jej do pionu po zakończonym treningu, dzięki czemu nie będziesz potrzebował dużo miejsca na jej przechowywanie.

Możesz także zapomnieć o potykaniu się o pozostawione na podłodze nieużywane obciążenia, gdyż ławka została wyposażona w specjalne trzpienie od ich odkładania.

Niezależne stojaki dają nam swobodę realizowania ćwiczeń i dają możliwość realizowania ćwiczeń bez zastosowania ławki takich jak np. Przysiady ze sztangą.

Ćwiczenia na ławce od lat są nad wyraz lubiane wśród mężczyzn, ale także wśród kobiet lubiącym sobie możliwość wydajnego ćwiczenia nóg, a także brzucha.

marki Tytan Sport poza solidną konstrukcją w dodatku zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając stojaki w blokady na gryf, a także trzpienie w blokady sprężynowe na talerze.

Najważniejsze dane:
  • dostosowywane stojaki pod sztangę
  • Regulacja pochylenia oparcia
  • Wyciąg górny
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg.
  • Maksymalne obciążenie stojaków: 100 kg
  • potężna konstrukcja
  • Łatwy montaż

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.