Menu

Legowisko dla psa kota kojec 70cm rozm. L

Cechy produktu

  • Producent Pethaus 

Opis

 Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT... Kod produktu: 6246 i z troski o ich poczucie komfortu, przygotowaliśmy linię stylowych i wyjątkowo ergonomicznych legowisk! My dodatkowo jesteśmy właścicielami najwspanialszych czworonogów na ziemi.:) CZY WIESZ, ŻE? Lekarze weterynarii i hodowcy podkreślają: legowisko jest niezbędne dla poprawnego rozwoju psa.

nad wyraz wygodnE I łatwe W SPRZĄTANIU wysokie boki ( aż 15 cm ), na których zwierzak może położyć miękko głowę, legowisko można prać ręcznie w temp. 30 stopni, W naszych legowiskach zaproponowaliśmy najdoskonalszy sposób dbania o czystość: Wypierz → wysusz → korzystaj!

Twój pupil ma to szczęście,zawsze odpocznie w czystym i pachnącym legowisku. DLA JAKICH PSÓW BĘDZIE trafnE? Zmierz swojego pupila i dodaj 10 cm, aby zapewnić mu komfort. Średnie rasy psów, takie jak: basset, beagle, sznaucer, cocker spaniel, buldog francuski.

Legowisko sprawdzi się także doskonale dla każdego kota! wymiar zewnętrzny: 70 cm wysokość rantu: 15 cm materiał: 100% poliester wypełnienie: polipropylen TRWAŁE MATERIAŁY I SZYCIE materiał kompletnie niepodatny na drapanie i ugryzienia, najwyższej trwałości nitka poliestrowa, odporna na największego rozrabiakę, spód legowiska utrudniający jego niekontrolowane przesuwanie.

Zapanuj nad położeniem... ↻ dzięki specjalnemu materiałowi, trzyma się ono wskazanego miejsca nawet na śliskich podłogach. WETERYNARZE POLECAJĄ LEGOWISKA, BO: podnoszą poczucie bezpieczeństwa zwierzaka, dobrze wpływają na jego kondycję psychiczną, ułatwiają zdyscyplinowanie zwierzaka.

TO WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJE TWÓJ PUPIL Azyl dla Twojego przyjaciela... Legowisko Pethaus. Od również śpij spokojnie:)), bez troski o samopoczucie psa!...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.