Menu

amiplay Kocyk Scandi L

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Scandi Kocyk L 90 x 75 cm szary dla psa

Przeznaczenie Kocyka Scandi dla psa
Kocyk wypoczynkowy dla psów ras średnich lub obfitych. Tworzony z wysokiej jakości tworzyw, trwały, wielofunkcyjny. Rewelacyjny do wykorzystywania w domu jak i w podróży.

Charakterystyka Kocyka Scandi dla psa

Specyfikacja artykułu:
rodzaj: koc
Producent: amiplay
kolekcja: Scandi
rozmiar: L
Długość: 90 cm
Szerokość: 75 cm
Przeznaczenie: średni albo znaczny pies
Materiał: miękki bipolar
Kolor: szary

Kocyk Scandi to nadzwyczajne rozwiązanie dla każdego psa lubiącego ciepło i komfort. Wytworzony z szczególnie miękkiego polaru, najwyższej jakości, dzięki temu będzie służył przez wyjątkowo długi czas.
Kocyk można położyć na podłodze jako podstawowe legowisko, dzięki dwóm warstwom ciepłego polaru stanowi prawidłową izolację, a to nie wszystko! Można go także użyć jako dodatkowe ocieplenie w trakcie mroźnych dni, bądź położyć w miejscu, w którym pies najchętniej odpoczywa. Kocyk łatwo wyczyścić z sierści i wysuszyć, więc to wspaniałe rozwiązanie po kąpieli albo spacerze w deszczu.
Dzięki stonowanej kolorystyce może także stać się narzutą na kanapę bądź fotel. Jeśli pies upodobał sobie któreś z tych miejsc, to problem wszechobecnej sierści i zabrudzeń już nie będzie zmartwieniem.
w dodatku można go bez problemu złożyć i zabrać ze sobą w podróż. Jest to szczególnie prawidłowe rozwiązanie, jeśli pies jedzie w nieznane dla siebie miejsce, co znacząco redukuje stres związany ze zmianą otoczenia.
Kocyk amiplay Scandi wyśmienicie pasuje do każdego wnętrza dzięki stonowanej kolorystyce, natomiast jakość i funkcjonalność pozwala się nim cieszyć przez długi czas.

atuty Kocyka Scandi:
miękki;
gruby i ciepły;
przyjemny w dotyku;
łatwy w czyszczeniu;
wielofunkcyjny;
wytwarzany z najwyższej jakości tworzyw;
wykonany w Polsce.

artykuł objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.