Menu

amiplay Kocyk Scandi XL

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Scandi Kocyk XL 150 x 90 cm beżowy dla psa

Przeznaczenie Kocyka Scandi dla psa
Kocyk wypoczynkowy dla psów ras znacznych lub niezwykle pokaźnych. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, trwały, wielofunkcyjny. Genialny do stosowania w domu jak i w podróży.

Charakterystyka Kocyka Scandi dla psa

Specyfikacja artykułu:
wariant: koc
Producent: amiplay
linia: Scandi
wymiar: XL
Długość: 150 cm
Szerokość: 90 cm
Przeznaczenie: wielki lub wyjątkowo znaczny pies
Materiał: miękki bipolar
Kolor: beżowy

Kocyk Scandi to wyśmienite rozwiązanie dla każdego psa ceniącego ciepło i komfort. Wyprodukowany z niezwykle miękkiego polaru, najwyższej jakości, dzięki temu będzie służył przez wyjątkowo długi czas.
Kocyk można położyć na podłodze jako podstawowe legowisko, dzięki dwóm warstwom ciepłego polaru stanowi korzystną izolację, a to nie wszystko! Można go także zastosować jako uzupełniające ocieplenie w trakcie mroźnych dni, bądź położyć w miejscu, w którym pies najchętniej odpoczywa. Kocyk prosto wyczyścić z sierści i wysuszyć, więc to doskonałe rozwiązanie po kąpieli albo spacerze w deszczu.
Dzięki stonowanej kolorystyce może w dodatku stać się narzutą na kanapę bądź fotel. Jeśli pies upodobał sobie któreś z tych miejsc, to problem wszechobecnej sierści, a także zabrudzeń już nie będzie zmartwieniem.
ponadto można go bezproblemowo złożyć i zabrać ze sobą w podróż. Jest to nad wyraz korzystne rozwiązanie, jeśli pies jedzie w nieznane dla siebie miejsce, co zasadniczo redukuje stres związany ze zmianą otoczenia.
Kocyk amiplay Scandi nadzwyczajnie pasuje do każdego wnętrza dzięki stonowanej kolorystyce, natomiast jakość i funkcjonalność pozwala się nim radować poprzez długi czas.

mocne strony Kocyka Scandi:
miękki;
gruby i ciepły;
miły w dotyku;
łatwy w czyszczeniu;
wielofunkcyjny;
produkowany z najwyższej jakości tworzyw;
wytwarzany w Polsce.

artykuł objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.