Menu

amiplay Legowisko owalne Basic L

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko owalne L 58 x 50 x 15 cm czarne dla psa

Przeznaczenie Legowiska owalnego L dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras przeciętnych. Wytworzone z wysokiej jakości materiałów, trwałe, odporne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska owalnego L dla psa

Specyfikacja towaru:
typ: legowisko
Producent: amiplay
linia: Basic
rozmiar: L
Długość zewnętrzna: 58 cm
Długość poduchy: 52 cm
Szerokość zewnętrzna: 50 cm
Szerokość poduchy: 44 cm
Wysokość: 15 cm
Przeznaczenie: średni pies
Materiał: tkanina poliestrowa
Rozbieralne: wydobywana poducha
Czyszczenie: możliwość prania poduchy
Kolor: czarny

Legowisko owalne Basic wspaniale stanie na wysokości zadania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny oraz tradycyjny wygląd powoduje, że będzie nieprzeciętnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie idealną strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
wytwarzane jest z trwałej tkaniny poliestrowej odpornej na uszkodzenia. Wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, niepodatnego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu poprzez długi czas. Poduszkę można wyprać w pralce lub ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie legowiska jest proste.
Legowisko znamionuje się dużą powierzchnią wypoczynkową, w stosunku do rozmiarów zewnętrznych, dzięki temu będzie idealnym wyborem przy ograniczonej przestrzeni. Dobierając trafny rozmiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w komfortowej pozycji.

kolekcja amiplay Basic cechuje się nad wyraz bogatą ofertą różnych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Asygnowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i obfitość. Minimalistyczny wygląd z bogatą kolorystyką pozwala tworzyć klasyczne komplety. Na dodatek, dzięki jakości towaru, można się nim radować przez długi czas.

Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki temu pies będzie chciał przebywać na legowisku i prawidłowo z niego korzystać a dodatkowo da mu to poczucie bezpieczeństwa.

mocne strony Legowiska owalnego Basic:
dzianina odporna na uszkodzenia;
uniwersalny zarys;
oporne na odkształcenia;
wyciągana poducha;
tradycyjny wygląd;
stworzone z wysokiej jakości tworzyw;
wytworzone w Polsce.

towar objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.