Menu

amiplay Legowisko owalne Basic S

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko owalne S 46 x 38 x 13 cm czarne dla psa

Przeznaczenie Legowiska owalnego S dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras nieznacznych. Tworzone z wysokiej jakości materiałów, trwałe, niepodatne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska owalnego S dla psa

Specyfikacja towaru:
typ: legowisko
Producent: amiplay
kolekcja: Basic
rozmiar: S
Długość zewnętrzna: 46 cm
Długość poduchy: 42 cm
Szerokość zewnętrzna: 38 cm
Szerokość poduchy: 34 cm
Wysokość: 13 cm
Przeznaczenie: mały pies
Materiał: dzianina poliestrowa
Rozbieralne: wydobywana poducha
Czyszczenie: możliwość prania poduchy
Kolor: czarny

Legowisko owalne Basic wyśmienicie stanie na wysokości zadania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny oraz tradycyjny wygląd sprawia, iż będzie idealnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie wspaniałą strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
produkowane jest z trwałej tkaniny poliestrowej opornej na uszkodzenia. Wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, odpornego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu przez długi czas. Poduszkę można wyprać w pralce albo ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie legowiska jest łatwe.
Legowisko znamionuje się dużą powierzchnią wypoczynkową, w stosunku do rozmiarów zewnętrznych, dzięki czemu będzie doskonałym wyborem przy ograniczonej przestrzeni. Dobierając optymalny rozmiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

seria amiplay Basic znamionuje się nad wyraz bogatą ofertą różnych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Asygnowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i różnorodność. Minimalistyczny wygląd z bogatą kolorystyką pozwala kreować tradycyjne komplety. Na dodatek, dzięki jakości produktu, można się nim cieszyć poprzez długi czas.

Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki temu pies będzie chciał przebywać na legowisku i korzystnie z niego korzystać a ponadto da mu to poczucie bezpieczeństwa.

mocne strony Legowiska owalnego Basic:
dzianina niepodatna na uszkodzenia;
uniwersalny kształt;
oporne na odkształcenia;
wydobywana poducha;
tradycyjny wygląd;
wyprodukowane z wysokiej jakości tworzyw;
wytwarzane w Polsce.

towar objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.