Menu

amiplay Legowisko owalne Basic XL

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko owalne XL 72 x 63 x 16 cm czarne dla psa

Przeznaczenie Legowiska owalnego XL dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras wielkich. Wytwarzane z wysokiej jakości materiałów, trwałe, niepodatne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska owalnego XL dla psa

Specyfikacja produktu:
typ: legowisko
Producent: amiplay
linia: Basic
rozmiar: XL
Długość zewnętrzna: 72 cm
Długość poduchy: 64 cm
Szerokość zewnętrzna: 63 cm
Szerokość poduchy: 55 cm
Wysokość: 16 cm
Przeznaczenie: spory pies
Materiał: dzianina poliestrowa
Rozbieralne: wydobywana poducha
Czyszczenie: możliwość prania poduchy
Kolor: czarny

Legowisko owalne Basic genialnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny i tradycyjny wygląd sprawia, iż będzie nadzwyczajnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie perfekcyjną strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
stworzone jest z trwałej dzianiny poliestrowej wytrzymałej na uszkodzenia. Wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu plastikowego i pianki, wytrzymałego na odkształcenia, dzięki czemu będzie służyło psu przez długi czas. Poduszkę można wyprać w pralce lub ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie legowiska jest łatwe.
Legowisko znamionuje się dużą powierzchnią wypoczynkową, w stosunku do wymiarów zewnętrznych, dzięki temu będzie świetnym wyborem przy ograniczonej przestrzeni. Dobierając trafny rozmiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w komfortowej pozycji.

linia amiplay Basic charakteryzuje się wyjątkowo bogatą ofertą rozmaitych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Dedykowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i zasobność. Bezkompromisowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala tworzyć konwencjonalne komplety. Ponadto, dzięki jakości produktu, można się nim cieszyć poprzez długi czas.

Należy pamiętać o tym, że warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki czemu pies będzie chciał przebywać na legowisku i należycie z niego korzystać a na dodatek da mu to poczucie bezpieczeństwa.

atuty Legowiska owalnego Basic:
tkanina odporna na uszkodzenia;
uniwersalny zarys;
odporne na odkształcenia;
wyciągana poducha;
klasyczny wygląd;
wytworzone z wysokiej jakości materiałów;
tworzone w Polsce.

towar objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.