Menu

amiplay Legowisko owalne Basic XS

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko owalne XS 40 x 32 x 12 cm brązowe dla psa

Przeznaczenie Legowiska owalnego XS dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras miniaturowych. Wytworzone z wysokiej jakości materiałów, trwałe, niepodatne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska owalnego XS dla psa

Specyfikacja artykułu:
rodzaj: legowisko
Producent: amiplay
linia: Basic
rozmiar: XS
Długość zewnętrzna: 40 cm
Długość poduchy: 36 cm
Szerokość zewnętrzna: 32 cm
Szerokość poduchy: 28 cm
Wysokość: 12 cm
Przeznaczenie: pies miniaturowy
Materiał: dzianina poliestrowa
Rozbieralne: wyciągana poducha
Czyszczenie: możliwość prania poduchy
Kolor: brązowy

Legowisko owalne Basic znakomicie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny i tradycyjny wygląd powoduje, że będzie rewelacyjnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie wyśmienitą strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
wytwarzane jest z trwałej tkaniny poliestrowej odpornej na uszkodzenia. Wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, niepodatnego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu poprzez długi czas. Poduszkę można wyprać w pralce lub ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie legowiska jest łatwe.
Legowisko znamionuje się dużą powierzchnią wypoczynkową, w stosunku do wymiarów zewnętrznych, dzięki czemu będzie świetnym wyborem przy ograniczonej przestrzeni. Dobierając odpowiedni wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w komfortowej pozycji.

seria amiplay Basic charakteryzuje się bardzo bogatą ofertą rozmaitych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Przeznaczona jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i mnogość. Ascetyczny wygląd z bogatą kolorystyką pozwala tworzyć klasyczne komplety. Na dodatek, dzięki jakości artykułu, można się nim cieszyć przez długi czas.

Należy pamiętać o tym, że warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki czemu pies będzie chciał przebywać na legowisku i należycie z niego korzystać a w dodatku da mu to poczucie bezpieczeństwa.

mocne strony Legowiska owalnego Basic:
dzianina wytrzymała na uszkodzenia;
uniwersalny zarys;
odporne na odkształcenia;
wydobywana poducha;
tradycyjny wygląd;
wyprodukowane z wysokiej jakości tworzyw;
wykonane w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.