Menu

amiplay Materac wodoodporny ZipClean Country XL

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Country Materac wodoodporny ZipClean XL 100 x 82 x 11 cm zielony dla psa

Przeznaczenie Materaca wodoodpornego ZipClean dla psa
Materac wypoczynkowy dla psów ras wielkich. Tworzony z wysokiej jakości tworzyw, wodoodporny, trwały. Nieprzeciętny do użytkowania w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Charakterystyka Materaca wodoodpornego ZipClean dla psa

Specyfikacja towaru:
typ: materac dla psa
Producent: amiplay
seria: Country
wymiar: XL
Szerokość zewnętrzna: 82 cm
Długość zewnętrzna: 100 cm
Grubość: 11 cm
Przeznaczenie: pokaźny pies
Materiał: kodura – tkanina wodoodporna
Kolor: zielony

Materac wodoodporny z serii Country to idealne, wielofunkcyjne legowisko dla psa. Stworzony jest z szczególnie wytrzymałego, podgumowanego materiału, wytrzymałego na warunki atmosferyczne. Dzięki czemu jest on niepodatny na wilgoć, wahania temperatury, słońce, poprzez co może być użytkowany równocześnie w pomieszczeniach jak i na zewnątrz przy każdej pogodzie. Doskonale stanie na wysokości zadania jako legowisko na zewnątrz, ponieważ dzięki niepodatności i jakości materiału może służyć poprzez niemało lat bez względu na warunki atmosferyczne. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla psów mieszkających na zewnątrz, w budach lub kojcach. Ponadto dzięki wodoodporności może być wykorzystywane dla szczeniąt, równocześnie przy matce jak i po odsadzeniu.
Dbanie o czystość materaca jest nietrudne, ponieważ gdy zabrudzenia są nieznaczne wystarczy go przetrzeć wilgotną szmatką, natomiast jeśli tylko zajdzie taka potrzeba całość można wyprać. Materac ma system amiplay ZipClean, dzięki temu jest w pełni rozbieralny (trafnie zaprojektowane suwaki zezwalają na wyciągnięcie wypełnień boków, a także poduchy).
Dobierając optymalny wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

Należy pamiętać o tym, że warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo można położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki czemu pies będzie chciał przebywać na legowisku i korzystnie z niego korzystać a ponadto da mu to poczucie bezpieczeństwa.

mocne strony Materaca ZipClean dla psa:
wodoodporny materiał;
wielofunkcyjny;
trwały;
w pełni rozbieralny;
możliwość prania;
idealnie spełni oczekiwania na zewnątrz;
odporny na warunki atmosferyczne;
możliwość zmiany wkładu na matę chłodzącą lub grzejną;
wytwarzany z najwyższej jakości materiałów;
produkowany w Polsce.

towar objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.