Menu

amiplay Poduszka prostokątna Basic L

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Poduszka prostokątna L 75 x 55 x 8 cm czerwona dla psa

Przeznaczenie Poduszki prostokątnej Basic L dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras przeciętnych. Produkowane z wysokiej jakości materiałów, trwałe, niepodatne na odgniecenia.

Charakterystyka Poduszki prostokątnej Basic L dla psa

Specyfikacja artykułu:
wariant: legowisko
Producent: amiplay
kolekcja: Basic
wymiar: L
Długość zewnętrzna: 75 cm
Długość poduchy: 55 cm
Szerokość zewnętrzna: 55 cm
Szerokość poduchy: 45 cm
Wysokość: 8 cm
Przeznaczenie: przeciętny pies
Materiał: dzianina poliestrowa
Czyszczenie: możliwość prania poduchy
Kolor: czerwony

Poduszka prostokątna Basic nieprzeciętnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla psa.
wytwarzana jest z trwałej tkaniny poliestrowej odpornej na uszkodzenia, wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, wytrzymałego na odkształcenia, dzięki czemu będzie służyło psu przez długi czas.
Uniwersalny i konwencjonalny wygląd sprawia, iż legowisko będzie rewelacyjnie pasować do każdego wnętrza.
Będzie idealną strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu, stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
Legowisko znamionuje się największą powierzchnią wypoczynkową, w stosunku do wymiarów zewnętrznych, dzięki czemu spełni oczekiwania znakomicie, gdy do dyspozycji jest ograniczona przestrzeń. Dobierając optymalny wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

seria amiplay Basic cechuje się nad wyraz bogatą ofertą różnorodnych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Przeznaczona jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i obfitość. Bezkompromisowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala kreować tradycyjne komplety. Na dodatek, dzięki jakości produktu, można się nim cieszyć przez długi czas.

Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki czemu pies będzie chciał przebywać na legowisku i dobrze z niego korzystać a ponadto da mu to poczucie bezpieczeństwa.

atuty Poduszki prostokątnej Basic L dla psa:
tkanina odporna na uszkodzenia;
uniwersalny zarys;
odporna na odkształcenia;
znaczna grubość;
konwencjonalny wygląd;
wykonana z wysokiej jakości materiałów;
wytwarzana w Polsce.

towar objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.