Menu

amiplay Poduszka prostokątna Basic M

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Poduszka prostokątna M 55 x 45 x 6 cm beżowa dla psa

Przeznaczenie Poduszki prostokątnej Basic M dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras niewielkich. Stworzone z wysokiej jakości materiałów, trwałe, niepodatne na odgniecenia.

Charakterystyka Poduszki prostokątnej Basic M dla psa

Specyfikacja artykułu:
rodzaj: legowisko
Producent: amiplay
seria: Basic
rozmiar: M
Długość zewnętrzna: 55 cm
Długość poduchy: 47 cm
Szerokość zewnętrzna: 45 cm
Szerokość poduchy: 32 cm
Wysokość: 6 cm
Przeznaczenie: nieznaczny pies
Materiał: tkanina poliestrowa
Czyszczenie: możliwość prania poduchy
Kolor: beżowy

Poduszka prostokątna Basic znakomicie stanie na wysokości zadania jako miejsce wypoczynku dla psa.
tworzona jest z trwałej tkaniny poliestrowej wytrzymałej na uszkodzenia, wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu plastikowego i pianki, odpornego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu przez długi czas.
Uniwersalny oraz tradycyjny wygląd powoduje, iż legowisko będzie wspaniale pasować do każdego wnętrza.
Będzie rewelacyjną strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu, stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
Legowisko znamionuje się największą powierzchnią wypoczynkową, w stosunku do wymiarów zewnętrznych, dzięki czemu sprawdzi się nadzwyczajnie, gdy do dyspozycji jest ograniczona przestrzeń. Dobierając stosowny rozmiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

linia amiplay Basic cechuje się szczególnie bogatą ofertą rozmaitych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Dedykowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i mnogość. Surowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala tworzyć klasyczne komplety. W dodatku, dzięki jakości artykułu, można się nim radować przez długi czas.

Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki czemu pies będzie chciał przebywać na legowisku i należycie z niego korzystać a na dodatek da mu to poczucie bezpieczeństwa.

mocne strony Poduszki prostokątnej Basic M dla psa:
tkanina wytrzymała na uszkodzenia;
uniwersalny kształt;
niepodatna na odkształcenia;
duża grubość;
tradycyjny wygląd;
produkowana z wysokiej jakości materiałów;
wytwarzana w Polsce.

artykuł objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.