Menu

amiplay Sofa Aspen L

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Aspen Sofa L 78 x 64 x 19 cm czarne dla psa

Przeznaczenie Legowiska Sofa L dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras przeciętnych. Stworzone z wysokiej jakości tworzyw, trwałe, wytrzymałe na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska Sofa L dla psa

Specyfikacja towaru:
wariant: legowisko
Producent: amiplay
linia: Aspen
Model: Sofa
rozmiar: L
Długość zewnętrzna: 78 cm
Długość poduchy: 54 cm
Szerokość zewnętrzna: 64 cm
Szerokość poduchy: 46 cm
Wysokość: 19 cm
Przeznaczenie: średni pies
Materiał: tkanina poliestrowa oraz bipolar
Czyszczenie: możliwość prania części
Kolor: czarny

Legowisko Sofa Aspen doskonale spełni oczekiwania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny i wysmakowany wygląd sprawia, że będzie perfekcyjnie pasowało do każdego wnętrza. Legowisko to będzie perfekcyjną strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie. Dodatkowo puszysty materiał, którym pokryte jest legowisko wyraźnie łagodzi stres towarzyszący psu w trakcie nieobecności opiekuna.
produkowane jest z szczególnie trwałej tkaniny poliestrowej odpornej na uszkodzenia, wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, niepodatnego na odkształcenia, dzięki czemu będzie służyło psu przez długi czas. Poduszkę można wyprać w pralce albo ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie legowiska jest łatwe.
Legowisko charakteryzuje się dużą grubością poduchy, co zapewnia komfort oraz szczególnie korzystną izolację cieplną. Grube, miękkie boki legowiska stanowią nieprzeciętne miejsce do wtulenia się pupila poszukującego bezpiecznego miejsca. Dobierając optymalny wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki czemu pies będzie chciał przebywać na legowisku i poprawnie z niego korzystać, a ponadto da mu to poczucie bezpieczeństwa.

zalety Legowiska Sofa Aspen:
dzianina odporna na uszkodzenia;
materiał gwarantujący komfort;
uniwersalny kształt;
wyciągana poducha;
oporne na odkształcenia;
wysmakowany wygląd;
tworzone z wysokiej jakości tworzyw;
stworzone w Polsce.

towar objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.