Menu

amiplay Sofa Basic L

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko Sofa L 78 x 64 x 19 cm czarne dla psa

Przeznaczenie Legowiska Sofa L dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras średnich. Wytworzone z wysokiej jakości tworzyw, trwałe, oporne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska Sofa L dla psa

Specyfikacja artykułu:
wariant: legowisko
Producent: amiplay
kolekcja: Basic
Model: Sofa
wymiar: L
Długość zewnętrzna: 78 cm
Długość poduchy: 54 cm
Szerokość zewnętrzna: 64 cm
Szerokość poduchy: 46 cm
Wysokość: 19 cm
Przeznaczenie: średni pies
Materiał: dzianina poliestrowa
Rozbieralne: wydobywana poducha
Czyszczenie: możliwość prania składników
Kolor: czarny

Legowisko Sofa Basic znakomicie stanie na wysokości zadania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny , a także tradycyjny wygląd powoduje, iż będzie idealnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie nadzwyczajną strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
wykonane jest z trwałej dzianiny poliestrowej odpornej na uszkodzenia, wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, niepodatnego na odkształcenia, dzięki czemu będzie służyło psu poprzez długi czas. Elementy legowiska można wyprać w pralce albo ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie jest nieskomplikowane.
Legowisko charakteryzuje się dużą grubością poduchy, co zagwarantuje komfort, a także nad wyraz prawidłową izolację termiczną. Grube, miękkie boki legowiska stanowią idealne miejsce do wtulenia się pupila poszukującego bezpiecznego miejsca. Dobierając stosowny wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

kolekcja amiplay Basic znamionuje się bardzo bogatą ofertą rozmaitych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Przeznaczona jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i dostatek. Bezkompromisowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala kreować klasyczne komplety. Dodatkowo, dzięki jakości artykułu, można się nim radować poprzez długi czas.

Należy pamiętać o tym, że warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki czemu pies będzie chciał przebywać na legowisku i należycie z niego korzystać, a ponadto da mu to poczucie bezpieczeństwa.

mocne strony Legowiska Sofa Basic:
dzianina odporna na uszkodzenia;
uniwersalny kształt;
wydobywana poducha;
niepodatne na odkształcenia;
klasyczny wygląd;
wytworzone z wysokiej jakości materiałów;
produkowane w Polsce.

artykuł objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.