Menu

amiplay Sofa Basic M

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko Sofa M 68 x 56 x 18 cm czerwone dla psa

Przeznaczenie Legowiska Sofa M dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras średnich. Produkowane z wysokiej jakości tworzyw, trwałe, niepodatne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska Sofa M dla psa

Specyfikacja towaru:
wariant: legowisko
Producent: amiplay
kolekcja: Basic
Model: Sofa
wymiar: M
Długość zewnętrzna: 68 cm
Długość poduchy: 45 cm
Szerokość zewnętrzna: 56 cm
Szerokość poduchy: 40 cm
Wysokość: 18 cm
Przeznaczenie: średni pies
Materiał: tkanina poliestrowa
Rozbieralne: wyciągana poducha
Czyszczenie: możliwość prania komponentów
Kolor: czerwony

Legowisko Sofa Basic wyśmienicie stanie na wysokości zadania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny i konwencjonalny wygląd sprawia, że będzie świetnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie nieprzeciętną strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
tworzone jest z trwałej tkaniny poliestrowej niepodatnej na uszkodzenia, wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, niepodatnego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu poprzez długi czas. Elementy legowiska można wyprać w pralce lub ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie jest nieskomplikowane.
Legowisko charakteryzuje się dużą grubością poduchy, co gwarantuje komfort oraz nad wyraz korzystną izolację termiczną. Grube, miękkie boki legowiska stanowią świetne miejsce do wtulenia się pupila poszukującego bezpiecznego miejsca. Dobierając trafny wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

kolekcja amiplay Basic znamionuje się szczególnie bogatą ofertą zróżnicowanych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Asygnowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i mnogość. Surowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala tworzyć klasyczne komplety. Na dodatek, dzięki jakości towaru, można się nim cieszyć przez długi czas.

Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki czemu pies będzie chciał przebywać na legowisku i należycie z niego korzystać, a dodatkowo da mu to poczucie bezpieczeństwa.

mocne strony Legowiska Sofa Basic:
dzianina niepodatna na uszkodzenia;
uniwersalny zarys;
wyciągana poducha;
niepodatne na odkształcenia;
tradycyjny wygląd;
wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów;
wyprodukowane w Polsce.

towar objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.