Menu

amiplay Sofa Basic S

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Legowisko Sofa S 58 x 46 x 17 cm czerwone dla psa

Przeznaczenie Legowiska Sofa S dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras znikomych. Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, trwałe, niepodatne na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska Sofa S dla psa

Specyfikacja towaru:
wariant: legowisko
Producent: amiplay
kolekcja: Basic
Model: Sofa
rozmiar: S
Długość zewnętrzna: 58 cm
Długość poduchy: 38 cm
Szerokość zewnętrzna: 46 cm
Szerokość poduchy: 34 cm
Wysokość: 17 cm
Przeznaczenie: znikomy pies
Materiał: dzianina poliestrowa
Rozbieralne: wyciągana poducha
Czyszczenie: możliwość prania elementów
Kolor: czerwony

Legowisko Sofa Basic znakomicie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny , a także konwencjonalny wygląd powoduje, iż będzie genialnie pasować do każdego wnętrza. Legowisko to będzie doskonałą strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
wyprodukowane jest z trwałej dzianiny poliestrowej wytrzymałej na uszkodzenia, wypełnione dużą ilością specjalnej mieszanki puchu plastikowego i pianki, wytrzymałego na odkształcenia, dzięki temu będzie służyło psu poprzez długi czas. Części legowiska można wyprać w pralce lub ręcznie dzięki, czemu czyszczenie i odświeżenie jest nieskomplikowane.
Legowisko charakteryzuje się dużą grubością poduchy, co gwarantuje komfort i wyjątkowo korzystną izolację cieplną. Grube, miękkie boki legowiska stanowią nieprzeciętne miejsce do wtulenia się pupila poszukującego bezpiecznego miejsca. Dobierając odpowiedni wymiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

seria amiplay Basic charakteryzuje się szczególnie bogatą ofertą przeróżnych akcesoriów, co pozwala wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Przeznaczona jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i różnorodność. Bezkompromisowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala wytwarzać tradycyjne komplety. Dodatkowo, dzięki jakości artykułu, można się nim cieszyć poprzez długi czas.

Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki temu pies będzie chciał przebywać na legowisku i korzystnie z niego korzystać, a na dodatek da mu to poczucie bezpieczeństwa.

zalety Legowiska Sofa Basic:
dzianina oporna na uszkodzenia;
uniwersalny kształt;
wydobywana poducha;
niepodatne na odkształcenia;
tradycyjny wygląd;
wytworzone z wysokiej jakości tworzyw;
tworzone w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.